Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állítólagos depresszió miért...

Állítólagos depresszió miért indok arra hogy valaki minden héten több napot /akár egész hetet hiányozzon a munkahelyéről?

Figyelt kérdés

Ha valakinek bármilyen betegsége van ami őt alkalmatlanná teszi a munkára (akár mentális is) semmi gond, megfelelő szakrendelés majd utána háziorvos és az kiírja. Ha megalapozott.

De az miért működhet egy munkahelyen hogy X ember egy héten több nap vagy akár egész héten nem jönn azzal az indokkal hogy „depressziós“ és minderről papírja semmi soha?


Ha én betegségre hivatkozva nem jövök evidens hogy van papírom. Papír nélkül nincs betegség.

Ez miért elfogadható indok egy munkahelyen? És ezekre a napokra full fizetést kap noha ott sincs. Szabit nem írnak ki, ka kiírnának már az egész éves keret 2x elfogyott volna, azért heti 2-3 nappal simán számolhatunk.

Persze azért nyáron a 15 nap szabi egyben kivételre került érdekes akkor nem volt depressziós, a spanyol tengerpart biztos elfújta a depit (mert ott volt)


2019. szept. 12. 08:24
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kezeltesd magad.


(Nem te vagy a múltkori Auchan kiszállításon hisztiző dedós? Dettó ugyanaz a stílus és ugyanaz az értelmetlen hisztéria... :D )

2019. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
87%

Hmm, leírod, hogy ne kerülgessük a fő kérdést, arra adjunk választ, hogy hogyan lehet, hogy igazolás nélkül lóg, de ne mellébeszélve, konkrét vűlaszt, majd ír egy ilyet


"Ja és nem, ne menjün k bele honnan tudom hogy nincs papírja.


TUDOM ÉS KÉSZ!! Ilyen egyszerű!!"


Tehát Te konkrét választ vársz, de mi nem fogunk azt kapni Tőled. LOL

2019. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
94%

Nem csodálom,hogy nem akar veled dolgozni!

Én is táppénzre mennék amennyit lehet,ha veled kellene dolgozni:D

2019. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
87%
Ha te vagy a bérszámfejtő, akkor egyszerűen igazolatlan hiányzást írsz be neki azokra a napokra, amikor papír nélkül hiányzik. Mi ezen az ördöngösség? Ja, hogy te nem fogod, mert akkor kirúgnak, és mehetsz közmunkára. :)
2019. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

" akkor egyszerűen igazolatlan hiányzást írsz be neki azokra a napokra, amikor papír nélkül hiányzik. Mi ezen az ördöngösség?"


Tök 8 mert a főnök egyenkétn hagyja jóvá az összes bért. Én beírhatom őt egész hónapra üresnek a főnök meg egy tollvonással kihúzza és teljes bért utaltat.

És aki utal az anyit utal és annak amit a főnök mond. Ennyit kéne felfogni de úgy tűnik magas.

Írjam be hiányzónak? Beírhatom. Be is írom. És? A főnök legyint menjen neki a teljes bér mondja és ennyi.

Bonyolult ugye? Magas.

2019. szept. 13. 14:15
 36/50 anonim ***** válasza:

Az ilyen 1000 esetből 1 típusú szituáció, éppen ezért nehezen is hiszem el.


Kérdező, felesleges itt veszekedni a többiekkel mert nyílván senki nem tud választ adni a kérdésedre láttatlanban. Beszélj a főnököddel és kérdezd meg hogy mire fel kap a kollégád ennyi szabadságot és hogy ő mit gondol az egészről. Kirúgni ennyiért nem fognak, főleg ha illedelmesen adod elő. Ennyi.

2019. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

" és hogy ő mit gondol az egészről. Kirúgni ennyiért nem fognak,"


Nem csak megmutatják hol az ajtó és érdemi választ nem kapok.

2019. szept. 13. 15:51
 38/50 anonim ***** válasza:
37: Akkor pedig ráhagyod, és a magad dolgával törődsz, és nem jössz ide feleslegesen kérdést feltenni és kötekedni.
2019. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

"s a magad dolgával törődsz,"


Akkor újra elmondom újra és újra és újra: amíg NEKEM (nekem is...) kell a lógós s**ar helyett dolgoznom, addig az ÉN DOLGOM !!

ellenvetés??

Hát én végzem a munkáját!! AKkor miért ne lenne hozzá közöm?

2019. szept. 13. 19:22
 40/50 anonim ***** válasza:
39: Akkor nem hagyod rá, hanem beszélsz a főnökkel. Más opció nincs. Most erre megint avval jössz majd, hogy ha beszélsz, akkor ajtót mutat neked. Jojózgathatunk a végtelenségig. Szerintem dobj fel egy érmét! :)
2019. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!