Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 29 éves munkanélküli F vagyok....

29 éves munkanélküli F vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Bölcsész diplomám van, angol és német középfokú nyelvvizsgám is. Mondanom sem kell talán hogy mennyit érek ezzel a röhejes végzettséggel. Itt Pécsen sehova se kellek, dolgoztam szakmában is egy kis ideig, itt ott de most teljesen kilátástalan a helyzetem. Szüleimmel élek ők tartanak el... Ki tudja meddig még

2020. jan. 4. 18:15
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Kedvencem az mikor bekapcsolom a Tv t és megy a propaganda hogy milyen alacsony a munkanélküliség stb persze mert a volt csoporttarsaim 50 százaléka kiment külföldre 30 százaléka másban dolgozik de nem vidéken hanem pesten nem a szakmájában és 20 százalék szakmában marha nagy mazlival és protekcioval seggnyalassal szakmában van
2020. jan. 4. 18:34
 12/46 A kérdező kommentje:
Informatikus könyvtáros diplomám van l, csak hogy mindenki boldog legyen
2020. jan. 4. 18:35
 13/46 A kérdező kommentje:
Jól beszélek németül angolul is, igen én is kimentem külföldre és jól átvágtak igen magyarhoz mentem ki sajnos... Fekete munka volt és ki se fizették a dolgozókat engem se
2020. jan. 4. 18:38
 14/46 anonim ***** válasza:
46%
Csak hogy mindenki boldog legyen? Bocsáss meg, hogy segíteni próbálunk...
2020. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
39%

"jól átvágtak ... Fekete munka volt és ki se fizették"

Fekete munkától mit vártál?...

2020. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
33%
Próbálj Pécsen úgy munkát keresni, hogy ne írd bele az önéletrajzodba a diplomát, csak az érettségit. (A diplomával nem rendelkező főnökök nem szeretnek túlképzettet alkalmazni.)
2020. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván előre szóltak hogy fekete munka lesz... Hát nem éppen! ígértek lakcím és munka bejelentést fűt fát (magyar módra) aztán nesze semmi fogd meg jól
2020. jan. 4. 18:41
 18/46 anonim ***** válasza:
21%
2020. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom milyen az idegenforgalom Pécsen, de ha 2 idegennyelvet beszélsz szállodákban próbálkozz recepciósnak. A fizetés nem sok, de 200.000 körül megkapsz.
2020. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Dolgoztam én már szállodában is recepciósként... Pécsen hát kérlek szépen kirugtak mert hogy nem volt elég jó a Nyelvtudásom... A többi recepciósnak felsőfokú nyelvvizsgái voltak
2020. jan. 4. 18:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!