Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 29 éves munkanélküli F vagyok....

29 éves munkanélküli F vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Bölcsész diplomám van, angol és német középfokú nyelvvizsgám is. Mondanom sem kell talán hogy mennyit érek ezzel a röhejes végzettséggel. Itt Pécsen sehova se kellek, dolgoztam szakmában is egy kis ideig, itt ott de most teljesen kilátástalan a helyzetem. Szüleimmel élek ők tartanak el... Ki tudja meddig még

2020. jan. 4. 18:15
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
89%
A nyelvtanulást mindenesetre ne hagyd abba. Főleg amíg nincs munkád, időd mint a tenger gyakorolni.
2020. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
22%
Atyaúristen ekkora egy két lábon járó szerencsétlenséget.
2020. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz akkor miért szólsz be? Görgess tovább máskor!
2020. jan. 4. 19:26
 24/46 A kérdező kommentje:
Legalább ennyi öröm jut az életben neked is hogy ismeretlenül beszólogatsz, szánalmas életed lehet csak sajnálni tudlak :)
2020. jan. 4. 19:40
 25/46 anonim ***** válasza:
38%
Ez beszél szánalmas életről :D :D :D
2020. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
90%
Én ugyan nem vagyok bölcsész, de abban igaza van, hogy 18 évesen baromi nehéz olyan pályát választani ami mondjuk 10 év múlva is piacképes lesz. A tanárok tényleg nem segítenek ebben. Elég erős gimibe jártam. A tanárok semmit nem mondtak senkinek, hogy esetleg nem az adott szakot kéne választani stb. Pedig ők jobban belelának ebbe. Egy ember nem ment továbbtanulni az osztályból, rajta gúnyolódtak, a többiek meg mind kényszerből beadtàk a jelentkezést valahova. Én sem jó szakot választottam, nem is a szakmámban dolgozok, de ezért nem kéne ilyen stílusban beszólogatni valakinek...
2020. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
33%

Hagyjuk már.

Mikor én pályát választottam is már bőven tudta mindenki, hogy bölcsészettel kitörölheted.

Ha valaki mégis ezt választotta hát így járt, beállhat robotnak a sokmillió társa mellé.

2020. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
80%
Jól van akkor. Gyakorin már 5 éves koràtól mindenki tudta mi akar lenni és itt senki nem választott rossz szakmát magának. Tudjuk... Aki rosszul választott az egy szr. Tudjuk...
2020. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%

A tanárok folyamatosan adnak visszajelzéseket, hiszen folyamatosan értékelnek, osztályoznak, stb. Csak figyelni kéne rájuk.

De aki nem jár fakultációra, úgy dönti el, hogy miből menjen emelt szintre, aki a tanárt nézi hülyének (talán mert otthonról is folyton azt hallja, hogy "aki nem tudja, tanítja", meg hasonló hülyeségeket), ha eltanácsolja a fakultációról, és csakazértis emeltre megy az adott tárgyból, stb., azzal nem lehet mit kezdeni.

2020. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
72%
Vállalj gyerekkorrepetálást nyelvekből.
2020. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!