Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha unatkozom,...

Mit csináljak, ha unatkozom, mert nincs munka, de annyira álmos vagyok, hogy semmi értelmesre nincs energiám?

Figyelt kérdés
Általában nagyon keveset alszom hétköznap, illetve 8-ra járok dolgozni. Viszont semmo dolgom nincs a munkahelyen, egy nap talán 2-3 apró feladatot kapok, a többit az íróasztal mellett töltöm. Videót, filmet nézni nincs kedvem, minden magasabb tevékenységre meg nincs erőm. Például szívesen olvasnék vagy tanulnék, de nem bírok koncentrálni, annyira fáradt vagyok. Aludni meg nem aludhatok. Mit tudnék tenni? A gyakorit nézegetem meg a Facebookot görgetem, de már nincs új ott sem.
2020. febr. 4. 12:35
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Na, 9-es is jól leírta, az előtte szóló idézgetős embernek szólt elsősorban az eleje.
2020. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Ha lenne mit csinálnom, szívesen foglalkoznék a munkával. De nincs. Csak ücsörgök. Gondoltam, programoznék addig, legalább gyakorlok, de egyszerűen nem bírok koncentrálni. Ráadásul az itteni gépekre jóformán semmit sem lehet telepíteni, úgyhogy csak vagyok.


Nem az volt a kérdés, hogy mit csináljak, hogy ne legyek fáradt, hanem ha már itt vagyok és fáradt vagyok, mivel üssem el az időt, ami nem filmezés, zene vagy olvasás vagy olyan dolog, ami meg komolyabb gondolkodást igényelne.


Egyébként nem, a munkahelyemen egyelőre nem óhajtok változtatni. A semmiért kapok olyan nettót, ami a hülyének is megéri. Majd juniorként elmegyek normális helyre, de egyelőre nem akarom feladni a biztosat. Jól jön még ez az üresjárat, ha tanulnom kell szorgalmi időszakban.

2020. febr. 4. 13:07
 13/37 anonim ***** válasza:
32%
Jaa elnézést én csak abban a hitben voltam, hogy ha majd kipihened magad, koncentrálni is tudsz, bármilyen kreatív dologgal foglalkozáshoz lesz erőd, elnézést kérek. További kellemes időtöltést, küzdést kívánok a permanens kialvatlansággal.
2020. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Miért írtál ide?
2020. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Verd ki a farkad akkor.

Most erre mit lehet mondani? Én is ugyanúgy gondolkodtam, mint az előttem szóló, hogyha energikusabb leszel talán fszverésen kívül is tudsz hasznos dolgot csinálni, de akkor picsogj mint egy fürdős ...

2020. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
50%
"de annyira álmos vagyok, hogy semmi értelmesre nincs energiám?" - e részére reagáltam a kérdésnek dehát csak lepontozás van. Nagyon kreatívan ki lehetne használni az ilyen üresjárati időket bármilyen önfejlesztésre dehát még én vagyok a rossz ha felhívom a figyelmet az alvás fontosságára. Nekem az örökös kialvatlanság tette tönkre szinte az egész életemet, tudom: mit beszélek. Tudom-tudom: "ha lenne munka azzal foglalkoznék" de hidd el jobban jársz ha kialszod magad persze te tudod.
2020. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Nincs fszom, de kösz a tippet. Igyekszem többet aludni, általában van is mit csinálnom, mert megemberelem magam vagy hozok magammal koffeint, de nem minden nap jön össze. Ez a nap sem ilyen, az ilyen napokra keresek megoldást és ötleteket. Nem arra, hogy mit kezdjek az életemmel.


Nem mondom, hogy segített az éberségemen ez a szemétkedés, de nem volt rossz próbálkozás. Inkább átnézek Quorára... Nagyjából ilyen szintű tanács érdekelt volna, nem világmegváltó gondolatok az életmódomról.

2020. febr. 4. 13:30
 18/37 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt szándékomban szemétkedni - még ha úgy is hangzott volna... Nagyon sajnálom ha úgy hangzott.

Keress jó origami-t amit (majd) meg tudsz valósítani - gondolom azonnal megvalósítani nem lenne célszerű - vagy jó hétvégi programokat.

2020. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
65%
Oké hogy éjjeli típus vagy, én is az vagyok, de át lehet állítani a dolgot, és akkor tök király minden mert fizetésért tanulhatsz :D
2020. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Lehet most majd kapsz néhány privátot is, mert nyilvánvalóvá vált, hogy hölgy vagy, indulhat a beszélgetés :-)
2020. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!