Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha unatkozom,...

Mit csináljak, ha unatkozom, mert nincs munka, de annyira álmos vagyok, hogy semmi értelmesre nincs energiám?

Figyelt kérdés
Általában nagyon keveset alszom hétköznap, illetve 8-ra járok dolgozni. Viszont semmo dolgom nincs a munkahelyen, egy nap talán 2-3 apró feladatot kapok, a többit az íróasztal mellett töltöm. Videót, filmet nézni nincs kedvem, minden magasabb tevékenységre meg nincs erőm. Például szívesen olvasnék vagy tanulnék, de nem bírok koncentrálni, annyira fáradt vagyok. Aludni meg nem aludhatok. Mit tudnék tenni? A gyakorit nézegetem meg a Facebookot görgetem, de már nincs új ott sem.
2020. febr. 4. 12:35
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Neked semmi nem segít, mert mindent kipróbált, fölösleges azért tanácsokat adnom, hogy sorra a kifogásokat nyomasd:) unalmas
2020. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

#31

Sejtettem hogy idáig terjed a tudomány. :DDD

2020. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

Magaddal se tudsz mit kezdeni, én mégis mit kezdjek veled:)))

Segítő szándékkal tanácsoltam dolgokat a kérdezőnek, kifiguráztad, kötekedtél nyafogtál. Csodálom, hogy a “családod és barátaid” el tud viselni ennyi negativitás. Senkim nem vagy, eddig tartott a tudományom, mert rohadtul nem érzek késztetést, hogy egy ilyen embert próbáljak meg terelgetni:)

2020. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
49%

#33

Senkid vagyok, attól függetlenül jobban ismered az életemet mint én magam, jobban tudod hogy miket próbáltam eddig és jobban ismered a személyiségem is.

Te a fejedbe vetted, hogy ami neked jó, az másnak is. Én leírtam, hogy ez nem feltétlenül van így, azóta teljesen fel vagy ezen háborodva, és amikor elfogytak az érvek, akkor jött a szokásos kIfOgÁsOkAt KeReSeL szöveg, amit az összes olyan ember előszeretettel durrogtat, akinek lövése sincs hogy hogy lehetne megoldani egy problémát, csak eleinte azt hitte hogy hátha az 1-2 tippje majd bejön. Aztán ha nem jön be, akkor gondolom ezt jobb leírni, mint hogy "akkor nincs több ötletem, sry". :)

2020. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy dolog biztos. Ha az életedben fele ennyire lennél elszánt olyan dolgokban, amik jobbá tehetnék a mindennapjaidat, már nem itt sírnál;) ehelyett inkább egy itteni értelmetlen harca ölöd a maradék erőset is. Ezen gondolkozz el
2020. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

#35

Én nem tudom, mi nem érthető azon, hogy tudom megoldást a problémára, csak egyszerűen nem ér nekem annyit...? :D

2020. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

#21: na, legalább neked segítettem. :D


Lehet, nem fogalmaztam világosan, de gondoltam, hogy majd a kategória alapján egyértelmű lesz, hogy nem egészség témában szeretnék kutakodni. Tudom, mitől vagyok fáradt és ha nagyon akarok, tudok is tenni ellene. Általában sikerül is, hiszen ma is vittem magammal könyvet olbasgatni, illetve mint említettem, szoktam programozgatni is unalmamban. Az ilyen esetekre vannak ötleteim, szoktam "pénzért tanulni" ahogy az egyik válaszoló fogalmazott. Viszont mivel nem 100%-os a kipihentségem, van, hogy a fáradtság összegyűlik hétköznap és akkor zombi vagyok. Vagy csak szimplán 3 órát alszom, mert nem tudok elaludni, mivel tele a fejem gondolatokkal és forgolódom, a reggeli kelés időpontját pedig nem tudom elodázni nyilván ekkor sem. Előző este is ez történt. Na, az ilyen esetekre kerestem érdekes, munkahelyen megoldható, de nem túl nagy szellemi igénybevételt jelentő megoldásokat, hogy egyrészt ne unatkozzak, másrészt csináljak valamit, hogy addig se essen le a fejem az álmosságtól. Ilyen gyakoris válaszolgatós szintet céloztam meg, az volt a még kellően fenntartja a figyelmem, de már nem igényel komoly mentális munkát pl leírni a véleményem, mint könyvet olvasni vagy logikai feladatokon gondolkodni. Meg az is baj, hogy beszélgetnek és mászkálnak körülöttem, úgy meg nehéz elmélyedni bármiben vagy egyáltalán zenét hallgatni meg videókat nézni, hogy nem vagyok benne biztos, hogy kellek-e úgymond valamire vagy hozzám beszélnek-e.


Igazából ennyit akartam volna, de elfoglaltságötleteket annyira nem kaptam. :D

2020. febr. 4. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!