Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha unatkozom,...

Mit csináljak, ha unatkozom, mert nincs munka, de annyira álmos vagyok, hogy semmi értelmesre nincs energiám?

Figyelt kérdés
Általában nagyon keveset alszom hétköznap, illetve 8-ra járok dolgozni. Viszont semmo dolgom nincs a munkahelyen, egy nap talán 2-3 apró feladatot kapok, a többit az íróasztal mellett töltöm. Videót, filmet nézni nincs kedvem, minden magasabb tevékenységre meg nincs erőm. Például szívesen olvasnék vagy tanulnék, de nem bírok koncentrálni, annyira fáradt vagyok. Aludni meg nem aludhatok. Mit tudnék tenni? A gyakorit nézegetem meg a Facebookot görgetem, de már nincs új ott sem.
2020. febr. 4. 12:35
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
49%

#10

Nem kell utánanéznem, tapasztalatból tudom, hogy nem működik, legalábbis nem mindenkinél.

Egy darabig hajtottam magam, reggel indulás előtt kocogás, otthoni torna, stb, SOKKAL borzalmasabban éreztem magam, mint anélkül, sokkal kevesebbet aludtam.

Biztos van, akinek beválik, mert hajnali típus, de egyáltalán nem igaz mindenkire ez a jótanács.

(Én voltam az "idézgetős ember" :D )


Amúgy fura, itt nem az a kérdés hogy mit tegyen a fáradtság ellen a kérdező, mégis csomóan válaszoltak erre.

Én épp ma írtam ki egy kérdést, hogy mit tegyek a fáradtság ellen, oda nem özönlenek így a tuti tippek. :D

2020. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdése valóban, valóban, de így javaslatokat se lehet tenni se nyelvtanulás se semmi, ami pl. hasznos lenne, mert nincs ereje koncentrálni, fáradt. Ha az alap ok (fáradtság) nem lenne, akkor lenne ereje koncentrálni. Tudom, "ha lenne munka azzal foglalkozna" de minden jobb lenne kipihenten.
2020. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%

Ez annyira tipikus akadékoskodás:)

Mindenki vizsgálja meg magát miért lehet retekfáradt napi szinten ..teljes életmódváltás kivétel nélkül segít.

Na jó, max ha valami szörnyű alattomos betegsége van valakinek, akkor nem.

De könnyebb azt mondani, hogy “nem mindenkinek segít...” és itt nem csak a reggeli mozgásom van hangsúly.

De tényleg hagyjuk, mert engem meg az fáraszt le, mikor valaki megrögzötten csak nyavalyog de minden érdemi tanácsra kifogása van.

2020. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
49%

#23

MINDENT próbáltam azon az egyen kívül, hogy alakítsam át a teljes hétköznapi rutinom, és mondjak le a szeretteimmel töltött idő 90%-áról. Ennyit nem ér, más meg nem segít.

Imádom az ilyen életvezetési gurukat, akik szerint MiNdEnT mEg LeHeToLdAnI cSaK aKaRnI kElL, és ilyen eccerű. :D

2020. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

24, márpedig az élet pont így működik:)

Senki nem mondta, hogy egyszerű lesz, pont ezért nem megy egyik napról a másikra. De vergődjél még egy sort, ha ennyire kórosan fáradt vagy, javaslok egy teljeskörű kivizsgálást.

2020. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

#25

Megvolt az orvosi vizsgálat, mint írtam, mindent kipróbáltam. :)

Hát én elhiszem, hogy valakinek egyszerű, hogy pl. hagyja a fenébe a családját és a barátait, nekem nem az. :)

2020. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

Csak neked fordult meg a fejedben a család és a barátok kizárása...

Nem tudom mit hajkurászod.

De akkor tessék:

Igazad van, te biztosan minden létező dolgot megtettél és semmi nem segíthet rajtad, mert a sors úgy döntött, hogy veled ki fog bszni és kész.

Remélem most megnyugodtál, hogy le lett rólad véve a teher és nyugodtan sajnálhatod magad tovább.

2020. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
65%
Van amikor csak sok év után derül ki az örökös, állandó fáradtság oka.
2020. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Sok éve tartó vizsgálatok után.
2020. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

#27

Te írtad az életmódváltást. Akkor mi másra gondoltál? Kíváncsian várom a megoldást. :)

2020. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!