Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Járhat e kirugással a home...

Járhat e kirugással a home officehoz való ragaszkodás?

Figyelt kérdés
Irodai melónál ha a munkaválaló felajálja, hogy otthonról szívesen végzi a munkát de emberek közé nem akar bemenni kirúghatnak e? Főnök arra hivatkozva, hogy így nem tudja ledolgozom e a 8 órát illetve ha segítség kell hogy fogok kérni érvekkel jön. Most 2 hét szünet után hív minket befele. Szerintetek korrekten gondolkodik? Nem érti, hogy félek ettől. Mármint a vírustól.
2020. márc. 30. 04:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%
Akkor zárd magad kapszulába.
2020. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Érdekes ez a dögöljön meg a szomszéd tehene wffektus.
2020. márc. 30. 12:05
 23/38 anonim ***** válasza:
77%
Itt igen sok válaszoló akarja azt látni, mint ami Olaszországban és Spanyolországban van.
2020. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom. De empátia alig alig.
2020. márc. 30. 12:17
 25/38 anonim ***** válasza:
Már meg lett válaszolva a kérdésed, fölöslegesen támadod vissza a racionális válaszadókat.
2020. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Két lehetőséget kínál fel: 4 órába isszarak így marad a szabimból még. Vagy aprilistól megszunteti a munkavszonyt. :) nem érdekelte azhogy ha úgyvanmegyek csak max másik szobában.... mindegy. Hajrá Magyarok. :D
2020. márc. 30. 13:13
 27/38 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. Mivel a munkába járás engedélyezett, a főnöködnek joga van saját hatáskörben eldönteni, hogy kinek engedélyez otthoni munkavégzést és kinek nem. Az ok teljesen mindegy. Az emberi oldala más kérdés.

Nálunk is ugyanez a helyzet amúgy többnyire. Én úgy vagyok vele, hogy ha tömegesen lebetegszünk is vigye az a hátán a céget, aki nem fogadta el időben az intézkedési tervet, ami pontosan meghatározza kik végezhetik otthonról a munkájukat. Talán az ilyen vezető meg is érdemelné...

Te pedig munkavállalóként eldöntheted, hogy maradsz és maximális körültekintés mellett dolgozol tovább, vagy felállsz és otthagyod.

2020. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Ezeket felajánlotta amit irtam fentebb de ha idővel 8ba visszais állunk hátsz nemtom.... így max fél hónap még es kimaxolva az egész eves szabi. Én utána 4be benemjàrok tuti.
2020. márc. 30. 13:56
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezzel dobta ma vissza a kérelmemet a főnököm, hogy otthon nem fogom ledolgozni a 8 órát.

Irodában vagyok, most is a rezet bszom, mert nincs annyi meló, kb csak jelen kell lennem, rendelkezésre kell állnom. Otthonról max fél órán belül beérnék a munkahelyre, ha kell a helyszíni jelenlétem.


Otthon van egy kisiskolás, akit még nem tudom, hova fogok rakni szeptemberig.

Tehetetlen vagyok :(

2020. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Hát jól megvaunk copatva az tuti de fertőbe nem megyek.
2020. márc. 30. 15:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!