Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahely, állandóan engem...

Új munkahely, állandóan engem szívató munkatárs, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A vírus következtében vesztettem el az állásomat, most találtam új munkahelyet egy multinál (könyvelési terület), de örültem, hogy valamilyen állást egyáltalán találtam a jelenlegi helyzetben.


A betanulás időszakára egy szenior kollégát rendeltek mellém, akivel borzasztó minden együtt tanult perc. Maximalista, ő írta a cég összes tananyagát, a kákán is csomót keres, az irodában szinte egy állat. Úgy beszél velem, mint egy óvodással, ha hibázok, kérdezni nem lehet, mert minden kérdés hülye kérdés szerinte, "hogy tudok ekkora ökörséget mondani", meg "használjam már a józan eszemet egy pillanatra". Nyilván normál keretek között (mert most örülök, hogy van munkám), de megvédem magamat, ha ő adott ilyen instrukciót valamire (mert sokszor önmagának is ellent mond, de mindig neki van igaza).

Így már minden nap, amikor vele kerülök kapcsolatba, előtte gyomoridegem van...


A főnököm szerint minden rendben a teljesítményemmel, mert nehéz a tanulási folyamat, nagyon komplex a munkakör, így nem elvárt, hogy rögtön tökéletesen végezzem a munkám, azért betanulás az időszak neve. Nem szeretnék neki panaszkodni, mert nem venné ki jól magát, úgy érzem.


Ti mit tennétek a helyemben? Szeretnék tanácsokat kérni, mert már most gyomoridegem és migrénem van, mert jön a hétfő.



2020. aug. 9. 17:26
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Mivel nem mai a kérdés, ezért kíváncsi lennék, hogy mi lett a vége, hasonló helyzetben vagyok... :/
2020. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Nem mai, az eredmény: Mivel megkerülhetetlen volt a kolléga, elkezdtem új állást keresni. Találtam, csak utána mondtam fel, jelenleg még tart a felmondási időm. Sokat segített a döntésemben...
2020. dec. 27. 20:16
 23/39 anonim ***** válasza:
Helyes döntés, de sajnos sok helyen ez van. 10- esnek full igaza van...
2020. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
23: ez még az utolsó megpróbáltatás, mivel mióta megtudta, hogy felmondtam, még inkább szivat...
2020. dec. 27. 21:02
 25/39 anonim ***** válasza:
Miért? ;(
2020. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
De most már úgy szólsz vissza neki, ahogy akarsz. Pl. én mondanám neki, hogy ezt a stílust tartogassa otthon a feleségének.
2020. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz. Az ilyen megérdemli a helyretevést. Plusz.nyomd fel a főnöknél utolsó napodon, hogy miatta jössz el.
2020. dec. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Az a baj egy csomó helyen vannak ilyenek!!
2020. dec. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok az ilyen és nem oldódik meg! Valakinek mindig menni kell. Sokszor a szekáló mindenkivel jóban van, és csak egy áldozatot választ, akit elszigetel a többiektől hazugságokkal. Ilyenkor a szekálónak hisznek, mert mesterien hazudik és keveri a kártyákat. :(
2020. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Így van!! Én eddig mindkét munkahelyemen találkoztam ezzel a típussal!!! Ezért felesleges felmondani mindenhol van ilyen pszichopata
2020. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!