Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha egy percet se...

Mit tegyek, ha egy percet se bírok tovább a jelenlegi munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Egy korábbi munkahelyemen egy személyiségi zavaros kolléga és az igen monoton munka miatt nem bírtam tovább, fel is mondtam a semmire, amikor már azt hittem, az irodaablakon fogok kiugrani...


Jelenleg az a fő gondom, hogy nem igazán az a munkám, mint amire felvettek. Ezen kívül nem vagyok rendesen bejelentve. Ezen kívül ígértek home office-t, de mégsincs és 2 órát utazom. Ezen kívül káosz, megbecsültség hiánya, nem az én társaságom stb.


Ti is voltatok már ilyen helyzetben?

Fogok tudni a jelenlegi helyzetben váltani?

Adott esetben hogyan ne tűnjek túlképzettnek valahol?


2020. okt. 19. 12:56
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

# 6


Igen, tudom, de itt is kiszolgáltatott vagyok.

2020. okt. 19. 13:31
 12/37 anonim ***** válasza:
45%
Mindaddig az leszel, amíg nem állsz ki magadért!
2020. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
51%
A következő helyre ha véletlen fel is vesznek is az leszel, most éppenséggel minden melós az.
2020. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
73%
Nyilvános most sokkal rizikósabb váltani, mint "békeidőben", de azért az elég erős túlzás, hogy nem lehet egyáltalán munkát találni...
2020. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Rizikós maradnom is.

Ha a gazdasági helyzet úgy hozza, akkor bármikor visszatesznek 20-30 órába. Arról nem is beszélve, hogy ha elkapom a vírust pl, akkor vagy betegen dolgozom otthonról, vagy bevételkiesés...



A szakmámban elhelyezkedést már feladtam.

2020. okt. 19. 14:04
 16/37 anonim ***** válasza:
95%

14-es naiv vagy, de nagyon, perpillanat 142 helyre jelentkeztem az elmúlt 1,5 hónapban(nem csak netes hirdetések), 3 szakma 1 érettségi illetve B kategóriás jogsi, sehova nem vesznek fel, 30-hely nem válaszolt még, a többi vagy betelt,vagy eleve nem is valós álláslehetőség volt hanem csak ilyen felmérés szerű, illetve 11-hely a hirdetés feladása után megszűnt de a hirdetés még mindig él.


A lakóhelyem (megyeszékhely) kb 150 Km-es sugarában már nincs olyan hely ahova jelentkezhetnék.

2020. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
56%

14-es vagyok: Előpször is, *nyilvánvalóan, és nem nyilvánosan. Bocsánat!


16-osnak: érdekes. Budapesten az egyik barátom július elején kezdett az új munkahelyén. Azóta megkeresték két másik ajánlattal, most volt az interjúja az egyiknél, mert a kérdezőhöz hasonlóan ő is utálja a jelenlegi munkahelyét.

2020. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

17



Gondolom neki van szakmai tapasztalata valami kelendő szakmában

2020. okt. 19. 15:29
 19/37 anonim ***** válasza:
61%
Van diplomája + több év multi.
2020. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
70%
Mi a ge cit dolgozol kerdezo???
2020. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!