Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha egy percet se...

Mit tegyek, ha egy percet se bírok tovább a jelenlegi munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Egy korábbi munkahelyemen egy személyiségi zavaros kolléga és az igen monoton munka miatt nem bírtam tovább, fel is mondtam a semmire, amikor már azt hittem, az irodaablakon fogok kiugrani...


Jelenleg az a fő gondom, hogy nem igazán az a munkám, mint amire felvettek. Ezen kívül nem vagyok rendesen bejelentve. Ezen kívül ígértek home office-t, de mégsincs és 2 órát utazom. Ezen kívül káosz, megbecsültség hiánya, nem az én társaságom stb.


Ti is voltatok már ilyen helyzetben?

Fogok tudni a jelenlegi helyzetben váltani?

Adott esetben hogyan ne tűnjek túlképzettnek valahol?


2020. okt. 19. 12:56
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Ma 20 perc sírás volt indulás előtt. A munkahely miatt és más miatt is.



Support és üzemeltetés, baromira nem ezt ígérték felvételnél. Miért kérded?


A világ minden pénzéért se mennék el máshova ugyanezt csinálni. Amúgy ez a meló nem adott igazi tudást, tehát legalább olyan nehéz lenne benne elhelyezkedni, mint a legutóbbi szakmámban. Miért kérdezed?

2020. okt. 20. 08:48
 22/37 anonim ***** válasza:
89%
Felmentél már a profession.hu-ra?
2020. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Szerinted? Ez most milyen kérdés? Felfoghatatlan...



A szakmámon belülre augusztus óta 80 pályázatom volt, telefonos beszélgetésig, tesztig azért több helyen eljutottam.



Átírtam a cv-t és elkezdtem irodai admin munkákra jelentkezni, de már bármi jöhet. Ismerősöm csak az elmondásom alapján azt mondta, hogy ennél még az árufeltöltés is jobb.



Amúgy LinkedIn-en is fent vagyok pl



Milyen kérdés hogy felmentem e már professonre????

2020. okt. 20. 09:05
 24/37 anonim ***** válasza:
21%
Hú hát azért elég pancsernek kell lenni, hogy megközelítőleg 100 helyre ne vegyenek fel, már ne is haragudj.
2020. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Vagy pályakezdőnek COVID idején.


A szakmán kívülivel az a gond, hogy oda túlképzett vagyok. De nyilván próbálkozom

2020. okt. 20. 09:13
 26/37 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ne írd bele a CV-dbe, hogy van diplomád. Ilyen egyszerű.
2020. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
86%

24-es:

Én ismerősöm is munkát keres Aug közepe óta, jelen állás szerint azt mondta tegnap 244 pályázatot adott be a Profession-on, ebből 4 esetben volt interjún, 7 tesztet töltött ki, 31 cég volt mindössze, aki vette a fáradtságot, hogy visszaírjon neki a sablon szöveggel, hogy most nem őrá esett a választás. Amolyan tucat-közgazdász diplomája van, 2 idegen nyelven beszél, +10 év szakmai tapasztalat. Ja, és férfi az illető, és már elkeseredésében furgonos csomagküldős állásokra is pályázott - de onnan még egyik se méltatta válaszra sem (DPD, FoxPost sem), szóval nem egyedi eset. Jó a beszélőkéje, és mégsem tudja "eladni magát".

2020. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
72%
*tegnapig adott be annyi pályázatot, nem tegnap :D
2020. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Tegnap 266-ot.😅



A diplomám régi, a szakmáimat kivettem.


Van folyamatban levő tanulmányom, ha azt folytatom, akkor tudniuk kell róla, mert esti. Bár már nem vagyok benne biztos, hogy megéri folytatnom.

2020. okt. 20. 09:38
 30/37 anonim ***** válasza:
40%
Számomra ez azért hihetetlen, mert a multinál, ahol dolgozom most vettek fel a részlegünkre ha jól tudom 7 embert, illetve ahogy említettem a legjobb barátom is most kezdett júliusban a munkahelyén, de már máshol interjúzik, mert nem tetszett neki.
2020. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!