Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha beteget jelentek a munkahel...

Ha beteget jelentek a munkahelyemen, akkor muszáj táppénzes papírral igazolni? (Mi történik,ha nem tudom?)

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk szimplán elrontom a gyomrom vagy ilyesmi és emiatt nem tudok dolgozni. Ilyenkor nem megyek el orvoshoz.

Valaki segítsen, mert még soha nem voltam táppénzen.

Ha nem tudom leigazolni, akkor mi történik?


2020. dec. 16. 21:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
27es vok én csak a tapasztalatokról beszélek nem magammal kapcsolatban hanem úgy általában. Nagyon kevés vezető van aki lojális az alkalmazottakhoz. Sztem a nyílt őszinteség hasznosabb ha egy bizonyos dolog miatt nem tudsz dolgozni azt el kellene mondani s a főnöknek el kellene fogadni. De mivel egy paract így kénytelen az ember beteget jelenteni. Az viszont teljesen más ha csak úgy vkinek nincs kedve 2 ünnep között dolgozni mert épp sokkal kellemesebb beiglis rudak és mézeskalácsok között forralt borral a kézben vízszintbe lenni filmeket nézni s ennek fényében jelent beteget.
2020. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Már egy hónappal ezelőtt elmondtam őszintén,h mi a szitu és nem értették meg.

Ezért ez maradt.

2020. dec. 20. 13:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!