Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy letett egyetemi végzettség...

Egy letett egyetemi végzettség amit azonban nyelvvizsga miatt fizikai diplomával nem zártam le képvisel munkaerőpiaci értéket?

Figyelt kérdés

Végeztem az egyetemen januárban volt az államvizsga, sikeres stb

de nincs nyelvvizsga így a fizikai diploma nem adható ki (az amnesztia engem nem érint az csak 20.08.31-ig élt...)

Van egy igazolásom hogy sikeres államvizsga jeles érdemrend stb..... oké.


Na de ezzel pályázhatok olyan állásokat amihez diploma kell?

Vagy ez így semmi, egy nulla?

mert a munkahely nem vesz fel olyat, akinek „majdnem van“ diplomája majd felvesz olyat akinek ott van a kezében?


2021. márc. 11. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
32%
Munkahelyfüggő. Van, ahol szigorúan veszek, máshol nem. Az mindenesetre nem jó pont, hogy nem vagy képes megszerezni egy nyelvvizsgát, miközben sokan már a középiskolás éveikben eljutnak eddig.
2021. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
76%
Jelenleg nincs diplomád, ergo nem felelsz meg a feltételeknek. Mi akadályozza a nyelvvizsgát?
2021. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:

" miközben sokan már a középiskolás éveikben eljutnak eddig."


És nagyon sokan, sok tízezren még egyetemi éveik UTÁN évekkel évtizedekkel sem...

ld a beragadt nyelvvizsga miatt ki nem adott kb 100.000 db diploma...

2021. márc. 11. 09:15
 4/83 A kérdező kommentje:

"Mi akadályozza a nyelvvizsgát?"


hát eddig 5 próbálkozás volt. az a vicc, HA középiskolás lennék és elmennék egy képességeket vizsgáló nevtan-ba azonnal felmentenének az idegennyelv- tanulási kötelezettség alól. dislex vagy disgráf pecsét papír és agyő!

csak egy egyetemistáknál már nem működik.

2021. márc. 11. 09:17
 5/83 anonim ***** válasza:
34%

"És nagyon sokan, sok tízezren még egyetemi éveik UTÁN évekkel évtizedekkel sem..."


Elég nagy szégyen. Egy diplomádtól elvárná az ember, hogy képes legyen egy nyelvvizsgát összehozni

2021. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
#09.15 És, ezzel előrébb vagy? Nekem sincs nyelvvizsgám, csak írásbeli. De ha olyan pozícióra pályáznék, ahol erre szükség van, összekapnám magam, és megcsinálnám.
2021. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
49%
Aha. Diszlexiás és diszgráfiás vagy, de egyetemi diplomád van (majdnem). Igencsak mókásan hangzik, nem gondolod?
2021. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:

"Aha. Diszlexiás és diszgráfiás vagy, de egyetemi diplomád van (majdnem). Igencsak mókásan hangzik, nem gondolod?"


Nem, nem gondolom. Ismerős dislex volt középiskolában igazoltan. Ma végzett diplomás. Tessék. Mérnökként a kutyát se érdekli, ott számolni kell.

Nem, nem gondolom hogy mókás.

2021. márc. 11. 09:21
 9/83 anonim ***** válasza:
31%
Na es ennek mi a lofax koze van hozzad es a te nem letezo nyelvvizsgadhoz? Amzugy nem vagyok tisztában a mérnök diploma követelményeivel, pláne hogy onmagaban mernok diploma nincs is, de egészen biztosan kellett hozzá tanulni, azt meg olvasás nélkül nehéz.
2021. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg furcsa. Egyetemet el tud valaki végezni jelesre, és egy nyelvizsgán nem tud átmenni? Az egyetemi diploma színvonalát tükrözi. Szerintem, simán felvesz csak esetleg kiköti, hogy pár éven belül rendezd a diplomád.
2021. márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!