Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy letett egyetemi végzettség...

Egy letett egyetemi végzettség amit azonban nyelvvizsga miatt fizikai diplomával nem zártam le képvisel munkaerőpiaci értéket?

Figyelt kérdés

Végeztem az egyetemen januárban volt az államvizsga, sikeres stb

de nincs nyelvvizsga így a fizikai diploma nem adható ki (az amnesztia engem nem érint az csak 20.08.31-ig élt...)

Van egy igazolásom hogy sikeres államvizsga jeles érdemrend stb..... oké.


Na de ezzel pályázhatok olyan állásokat amihez diploma kell?

Vagy ez így semmi, egy nulla?

mert a munkahely nem vesz fel olyat, akinek „majdnem van“ diplomája majd felvesz olyat akinek ott van a kezében?


2021. márc. 11. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
19%
Na igen, az a baj, hogy a mai angolul felnövő generáció nem érti, hogy nem megy az angol az öregeknek, akiknek sok esetben már annyi erejük sincs, hogy munka, háztartás meg gyerek után összeessenek. Igen, vannak, akiknek simán megy minden egyszerre, de bsszátok meg Magyarországon igenis magyarul kell(ene) diplomát szerezni és nem idegen nyelvtudáshoz kötni feltételként a hazai diplomát!! Ez a nyugat majmolás tette tönkre a hazát! Multi csicskája lett a magyar.
2021. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
0%
Az a szégyen, hogy ma Magyarországon nem lehet magyarból diplomázni idegen nyelvtudás nélkül!! Akik meg annyira angolpártiak húzzanak el az országból, ne itthon hazaárulóskodjanak!!
2021. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg kvára semmit nem jelent egy nyelvvizsga, mert agrármérnök végzettségű osztálytársam megmondta őszintén, hogy hiába van meg angolból is a középfokúja, már egy büdös szót sem tud, mivel 15 éve nem használja..! Képmutatás az egész nyelvmizéria és csak arra jó, hogy megkopasszák az embereket!!
2021. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
81%

Most komolyan az a jó hozzáállás, hogy ha a tanszékvezető nem tud, akkor nekem minek?

Akkor menjél doktorira, aztán legyél egyetemi tanár, 60 éves korodra meg tanszékvezető.


#61: Talán azért, mert a világ népességének 0,1%-a beszél magyarul és nem vagyunk függetlenek a maradék 99,9%-tól? És az ezzel járó kapcsolatot nagyjából a diplomás rétegnek kell kezelni?

2021. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
0%
#64: nem mindenkinek kell kezelni, akinek meg kell, az meg is tanul angolul de NYELVVIZSGA NÉLKÜL!!
2021. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
100%
Egész nyugodtan jelentkezz, valószínűleg le se szarják majd. 10 éve dolgozok, azóta húzom a diplomázást, talán idén összejön. SOha senki nem kérdezett a papíromról, senkit nem érdekelt, alapból úgy vettek fel, hogy azt mondtam, nem is biztos, hogy befejezem. Szépen haladtam előre ezalatt fizetésben és pozíciókban is. Ha normális munkahely, nem a papírod fogja érdekelni, hanem a rátermettséged és a szaktudásod.
2021. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelytől függ, én 2 évig dolgoztam úgy, hogy csak abszolutóriumom volt + nyelvvizsgám, mielőtt végre megkaptam a diplomámat. Az állást úgy hirdették, hogy feltétele a diploma.

Meg kell próbálni, legrosszabb esetben nem vesznek fel. Veszítenivaló nincs.

2021. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
#66: pontosan! Normális helyen nem a papír számít...
2021. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
18%
#65: Vezetni is lehet jogosítvány nélkül...
2021. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
#69: nagyon rossz a példád, de az igaz, hogy sok olyan embernek van jogsija, akinek nem szabadna vezetnie..!
2021. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!