Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy letett egyetemi végzettség...

Egy letett egyetemi végzettség amit azonban nyelvvizsga miatt fizikai diplomával nem zártam le képvisel munkaerőpiaci értéket?

Figyelt kérdés

Végeztem az egyetemen januárban volt az államvizsga, sikeres stb

de nincs nyelvvizsga így a fizikai diploma nem adható ki (az amnesztia engem nem érint az csak 20.08.31-ig élt...)

Van egy igazolásom hogy sikeres államvizsga jeles érdemrend stb..... oké.


Na de ezzel pályázhatok olyan állásokat amihez diploma kell?

Vagy ez így semmi, egy nulla?

mert a munkahely nem vesz fel olyat, akinek „majdnem van“ diplomája majd felvesz olyat akinek ott van a kezében?


2021. márc. 11. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
100%

"Agrármérnökként mi mást olvasna. Nyilván."

Ez miért zárná ki, hogy olvasna Dosztojevszkijt? Egy ember nem csak egy dolog iránt érdeklődhet...

2021. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 A kérdező kommentje:

világos természetesen. Mi mást olvasna.


De egy mai tanszékvezető hogyhogy nem angolul olvassa a legújabb szakmai publikációkat? Ne orosz szépirodalmat olvasson a 70-es években megszerzett kamu orosszal, hanem angolul a mai friss szakmai publikációkat.


Angolul nyilván nem tud. Ha tudna--> szakmai életrajzban nem a 40 éve megszerzett oroszt reklámozná. Ez evidens.

2021. márc. 11. 10:35
 33/83 A kérdező kommentje:
De nyilván erre is lesz valami szuperokos duma... világos. Igaz hogy ennek a kérdésemhez semmi köze sincs de szerecsenmosdatásnak jó.
2021. márc. 11. 10:36
 34/83 anonim ***** válasza:

"De egy mai tanszékvezető hogyhogy nem angolul olvassa a legújabb szakmai publikációkat? Ne orosz szépirodalmat olvasson a 70-es években megszerzett kamu orosszal, hanem angolul a mai friss szakmai publikációkat."

Miért ne olvashatná mindkettőt? Én is olvasok angolul és olaszul is. Hol a szakmámmal kapcsolatban, hol szórakoztató céllal. Egyik miért zárná ki a másikat?

2021. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 A kérdező kommentje:

" Egyik miért zárná ki a másikat"


És hol a szakmai életrajzban az angol megjelölése? HM? Mert én NEM LÁTOM! Most ugye azzal ne is etess, hogy a csóka perfekt angol, de azért a nyelvtudás részhez a 70-es években tanult oroszt írja be.

Kérdésem: hol az angol az életrajzban? Mert nincs benne.

KIfelejtette. Nyilván. Világos. De azért a 40 éves oroszt beírta. Világos.

2021. márc. 11. 10:54
 36/83 A kérdező kommentje:
meg arra is vesztegess már pár szót hogy ennek MI KÖZE AHHOZ AMIT ÉN KÉRDEZTEM?
2021. márc. 11. 10:55
 37/83 anonim ***** válasza:

Nincs benne, gondolom nem volt rá szüksége, amikor megírta. Amúgy ennyire tisztában vagy mások önéletrajzával? Talán olvastad?


Neked amúgy nem mindegy? :D Talán ha nem mások miatt hisztiznél, hanem valóban erőt vennél magadon, nem lenne mögötted öt bukás. Azért, mert nem megy egy nyelv, nem leszel diszlexiás se semmi más. Érzéked nincs hozzá, de erről (jogosan) nem kapsz papírt.

2021. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, ne etesd a trollokat. Vedd észre, amikor valakinek már csak az egója beszél, mert cikinek érezné, ha meghátrálna a vitában. Ezzel akármeddig el lehet szórakozni, csak nem produktív.
2021. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 A kérdező kommentje:

"alán olvastad?"


igen, képzeld el OLVASTAM! az ÖSSZES jelentősebb tanár oktató szakmai hátterét megnézem, ez ALAP. szerintem. Az egyetemet sose végzett recskajaniknak persze nem.


Sőt képzeld el recskajani, még a myprofessor-on véleményezem is őket!

Na most szólj hozzá!

2021. márc. 11. 11:03
 40/83 A kérdező kommentje:

" nem lenne mögötted öt bukás. A"


meg kb 6 x 15 sikeres egyetemi vizsga +az államvizsga. Ugyebár. Vagy az már nem számít, nyilván. Világos mert abba nem lehet belekötni.

2021. márc. 11. 11:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!