Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy letett egyetemi végzettség...

Egy letett egyetemi végzettség amit azonban nyelvvizsga miatt fizikai diplomával nem zártam le képvisel munkaerőpiaci értéket?

Figyelt kérdés

Végeztem az egyetemen januárban volt az államvizsga, sikeres stb

de nincs nyelvvizsga így a fizikai diploma nem adható ki (az amnesztia engem nem érint az csak 20.08.31-ig élt...)

Van egy igazolásom hogy sikeres államvizsga jeles érdemrend stb..... oké.


Na de ezzel pályázhatok olyan állásokat amihez diploma kell?

Vagy ez így semmi, egy nulla?

mert a munkahely nem vesz fel olyat, akinek „majdnem van“ diplomája majd felvesz olyat akinek ott van a kezében?


2021. márc. 11. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:

"egészen biztosan kellett hozzá tanulni, azt meg olvasás nélkül nehéz."


Ezt mondd el a nevtanos bizottságoknak akik boldog-boldogtalannak osztják a felmentéseket ha jogos ha nem., Én az ismerősömről annyit mondtam igazolt dislex volt. De azt nem mondtam hogy megszolgáltan volt az.

Tudott volna az teljesíteni ott (is) csak kényelmesebb volt eljátszani a hattyú halálát.

2021. márc. 11. 09:27
 12/83 A kérdező kommentje:

"Egyetemet el tud valaki végezni jelesre, és egy nyelvizsgán nem tud átmenni?"


A kettőnek az ÉGVILÁGON semmi köze egymáshoz. Itt vagyok én.Végig jó átlag, ösztöndíj és jeles érdemrendű államvizsga. Nem volt egy nagy kaland az egyetem.


És mellette öt BUKOTT nyelvvizsga. és nem lehet mondani hogy nem tanultam!

2021. márc. 11. 09:28
 13/83 anonim ***** válasza:
24%
Továbbra is kérdés, mi a franc köze van az ismerősödnek a te hiányzó nyelvvizsgához. Te miért is nincs?
2021. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj lesz rendezned a nyelvvizsgát. Ha találsz is olyan munkahelyet, ahova felvesznek, abból nem lesz sok, nagyon le lesznek szűkítve a lehetőségeid és különösebb előremenetel, fizetés emelés sem vár rád.

Valahogy gyűrd le.

2021. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 A kérdező kommentje:

És erre írtam (a gyengébbek kedvéért) HA középiskolás lennék akkor szépen elballagnék a nevtanba ott kiállítanák a dislex igazolást (ilyen előzményekkel simán) és csont nélkül mentesülnék a nyelvvizsga alól = diploma a kézbe azonnal.


A gyengébbek kedvéért (zanzaTV) nem olyan nagy mágia ez!

2021. márc. 11. 09:30
 16/83 anonim ***** válasza:
28%
Baxus, mi most a nyelvvizsga követelmény? B2? Ha ötször buktál meg ezen a szinten, nagyon nem kellene neked diploma.
2021. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 A kérdező kommentje:

". Te miért is nincs?"


madárkám. Azért nincs mert 5x megbuktam. Nagyon bonyolult ugye?

2021. márc. 11. 09:31
 18/83 A kérdező kommentje:

" nagyon nem kellene neked diploma."


Hát pedig végig ösztöndíjas voltam jeles érdemrendű államvizsgával. Na hát a tények uygebár.

2021. márc. 11. 09:31
 19/83 anonim ***** válasza:
31%
Nyuszikám. Ha ötször megbuksz egy gyengécske nyelvvizsgán, akkor nem kellene a diplomát erőltetni.
2021. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
27%
Jaja. Jeles hat. 🤣🤣🤣
2021. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!