Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg olyan nehéz munka a...

Tényleg olyan nehéz munka a háztartásbeli munkakör?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 11:31
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
96%
A férfiak millenniumokon keresztül mái napig mindent megtettek azért hogy ne kelljen ilyen munkákat végezniük, szval gondolom igen.
2022. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
20%

A kérdező amúgy meg egy szóval sem említette, hogy a háztartásbeli az egyenlő a gyerekeket nevelőkkel, vagy idősgondozókkal, meg azokkal akik egy tróger tahóval házasodtak és most meg elválni sem tudnak mert olyan szinten nincstelenek.

Hála Istennnek nem csak ilyen elfajzott sorsok léteznek.

Rettenetes is lehet úgy élni.

2022. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez a világ legnehezebb munköre.

0 fizetés van (állandóan kéregetni kell attól, aki normális helyen dolgozik)

0 szabadnap van

Amikor veszekedés van, a fejedhez van vágva, h semmit nem csinálsz és nem viszel pénzt haza


Sohase csinálnám.

2022. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
4%
#23: Na, fussunk már neki újra: Szerinted a háztartásbeliség egyenlő azzal, hogy valaki egy gyökérhez megy hozzá? Mert amit leírtál, az erről szól, nem a háztartásbeliségről.
2022. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
20%

Jókat röhögök, amikor a HTB asszonyok sírnak.

Főleg, amikor még talán van egy gyerek is, aki egész nap az óvodában van.:D

2022. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
45%
És az ilyen idióták szája, mint a három pipás sír ha valamit is meg kell csinálniuk otthon.
2022. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy ezt én sem értem, tényleg az oviban van a gyerek fél napot.

Nekem ugyan nincs gyerekem, de dolgoztam már olyan helyen ahol problémás gyerekekkel kellett foglalkozni, sni meg minden, és akkor jön nekem sírni egy ismerős, hogy, jaj ő otthon van a kis babócájával és jaj de nincs ideje semmire, a lakás fut, főzni kell... óóó mondom.

Ment volna oda dolgozni ahol én voltam sírva rohant volna ha a kis babócájához.

2022. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
27. Így van...
2022. ápr. 29. 13:02
 29/57 anonim ***** válasza:
94%

"És kérlek, meséld már el, miben nincs megállás és lustálkodás? Meséld már el, mit kell minden nap csinálni otthon nálatok"

Szerintem elég világosan leírtam, hogy NÁLUNK semmi, hiszen dolgozunk.

De van rokonom akinél nincs megállás, tartós súlyos beteg kiskorú gyereknek ÉS ápolásra szoruló idősnek nem mondhatod, hogy "lol nincs rád időm mert inkább sorozatot néznék". Nem tudom ezen mi ennyire hihetetlen.

2022. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%

#29 vagyok

Amúgy amíg nem találtam munkát egyetem után addig átmenetileg én is háztartásbeliként funkcionáltam, bőven találtam feladatot egész napra, sőt, nem is volt elég sokszor az időm.

Igaz, mi nem 20 nm panelban lakunk hanem házban nagy kerttel, ott mindig van tennivaló ha próválsz pl. termeszteni valamit, vagy karban tartani a kertet, stb...

Ez szerintem csak a belvárosi minilakásokból nézve tűnik úgy hogy nem lehet mit csinálni otthon.

Igen, falun is lehetséges megoldani munka mellett, de tény hogy szebb volt a kert és több minden termett amikor nem dolgoztam még munkahelyen.

2022. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!