Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg olyan nehéz munka a...

Tényleg olyan nehéz munka a háztartásbeli munkakör?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 11:31
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
57%

#50

Nem tudom még hányszor kellene leírnom, hogy NEM - VAGYOK - HÁZTARTÁSBELI.

Nekem nem lehangoló a sorsom, örülök hogy nem vagyok htb és nem kell az ő életüket élnem.

(Nem tudom milyen röhögésről írogatsz, de oké, ahogy érzed.)

2022. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
50%
Tök mindegy az vagy-e vagy nem, árad belőled a frusztráció meg a puffogás, nem úgy tűnik, hogy valami csudi jó kis életed van, mert akkor nem nyomatnád itt ilyen agresszívan a véleményedet.
2022. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

#52

Zavar ha olyan emberek munkáját veszik semmibe akik igenis sokat melóznak. Pl a pedagógusok bére is felháborít. Meg a háztartásbeliek lenézése. Attól még hogy nekem jó életem van, attól még van bennem empátia a kevésbé szerencsések iránt.

2022. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
50%

Senki nem nézett le semmit, itt egyedül te cseszegeted a jónépet.

Föl nem foghatom, hogy ilyen idegbeteg embernek mint te, hogyan lehet jó élete. Hát te magad is ápolásra szorulsz.


Háztartásbeli.. erről beszélünk. Igen vannak akiknek beletartozik az idősgondozás. Jó. fölfogtuk. De rajtad kívül senki sem hozta föl példának. Vagyis senki sem ebből indult ki.

Most minek ezt a témát nyomatni továbbra is nem tudom, ki lett már vesézve.


A gyereknevelés meg a ház körüli teendők amikről itt inkább szó van, az idősgondozás az egy szociális munka. Nem háztartsábeli. Neked az öregek egyenlőek az álólámpákkal amiket le kell törölgetni?


Milyen jó életről beszélsz? Ez neked a jó élet? Ez? Hogy itt okoskodsz egyfolytában, aztán meg mindenki hülye csak te nem?


De ha neked így jobb akkor oké legyen igazad. Nehogy itt emiatt bomoljon meg a harmóniád.

2022. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

#54

Ja, ha szerinted az nem lenézés, hogy úgyse csinálnak semmit csak takarítgatnak, ugyanaz amit más is megcsinál munka mellett, stb, akkor kár vitatkozni...

2022. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
30%

Ez nem lenézés hanem szövegértelmezés.

Akkor ha idősek gondozásáról van szó, akkor a kérdés lett rosszul megfogalmazva.

A gyereknevelés is szociális feladat de az inkább jellemző mint az idősgondozás a háztartásbeliségre mert az az általánosabb.


Nem úgy van már mint régen, hogy a generációk együtt élnek egy házban és a feleségek akik otthon vannak ápolják az öregeket a szomszéd szobában.

Mert ha így lenne akkor jobban jellemző is lenne amiket írsz.


Lehet, hogy beletartozik ez is, de a nagy többségnek akik otthon vannak azoknak nem hinném.

Maximum besegítenek a rászorulórokonoknak de nem azért háztartásbelik.

Hanem azért mert gyereket nevelnek mert még kicsi, vagy mert alapból rá sem szorul a munkára. Én őket sem nézem le, senkinek semmi köze hozzá ki miért van otthon, de aki nem nevel és ápol senkit annak annyira megterhelő nem lehet.


Na a pedagógusokat meg hagyjuk. Nagyrészük nem is érdemel több fizetést mert alkalmatlan a pályájára.

Csak sírni tudnak de őszi-téli-tavaszi -nyári szünetekben otthon vannak. Online énekóra oktatásért meg egyebekért meg ne is kapjanak több pénzt. Gusztustalan egy banda tisztelet a kivételnek.

Inkább a bölcsödei gondozókat sajnáld mert azok tényleg nem kapnak soha semmilyen emelést.

2022. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre még én is ide tartozom itthon vagyok gyeden a kislanyommal.(3 gyerek)

Vannak húzósabb napok de nekem most ez a dolgom.

Azért azt hozza tenném hogy sosem volt a szememre hányva hogy mert én csak itthon vagyok, sőt pénzt sem kell kérnem mert minden közös.

Nincs mindig rend vagy főtt kaja ha hosszabb ideig tartó elintézni valóm van de ez ritka. Soha nem lett a szememre vetve ez se.

2022. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!