Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megsértettem volna a jelentkez...

Megsértettem volna a jelentkezőt, hogy túl közvetlen, őszinte voltam, a negatív tulajdonságait megdicsértem? (Mert ennél a munkánál abszolút előnyt jelent.)

Figyelt kérdés

Titkárnőt kerestem, el is jött interjúra a tökéletes jelölt, egy félénk kiscsaj (korombeli), láttam, hogy izgul, meg 2 szót se tud kinyögni, így megelőztem, és mondtam: "Látom kissé szorongsz, de ne izgulj, már gyakorlatilag fel vagy véve, itt komoly előnyt jelent a csendes, szerény jellemed, és hogy nem az okostelefonodat nyomkodod. Tetszene az állás, monoton, precízséget igényel, nem sok emberrel kell kommunikálnod, szerintem abszolút neked való."

Kissé feloldódott a szorongása, kipirulva mosolygott, aztán annyiban maradtunk, hogy hétfőn kezd - ma e-mailben lemondta azzal, hogy talált másik munkát... tudom, hogy ez nem igaz. Mit írjak neki?


2022. szept. 24. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megsértetted vagy jobban mondva letaglóztad. Nem "őszinte" meg "közvetlen" voltál, hanem tapintatlan és előítéletes. Mint egy bulldózer úgy mentél neki a csajnak. Köszönd meg az idejét és hagyd békén. Ki vagy te, hogy ilyeneket feltételezz róla? Hagyjuk már.. Miért nem titkárt veszel fel, mi?
2022. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes lettél? :) De komolyan.. Nincs eleg jelentkező?
2022. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad békén.

Én sem mennék oda ahol ezzel fogadnak interjún pedig férfi vagyok.

2022. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
13%
12-es megírnad, hogy milyen az íraskeped? Komolyan érdekel, de nem értek hozza. Privátban.
2022. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
94%

24

Priviben nem, bocsánat. Itt igen. Többiek, bocsánat az OFF-ért. Szétesik, töredezik, jobbra-balra dől.

2022. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
100%

"Régen magánnyomozónak dolgoztam, és az emberi jellemben, viselkedésben eszméletlenül jó voltam :)"


Nem mindegy, hogy magánnyomozóként dolgoztál, vagy magánnyomozó mellett.

De akármelyik is, első látásra tudod, hogy milyen a jelölt, plusz "viselkedésben eszméletlenül jó" vagy és akkor ide jössz megkérdezni, hogy mit írj neki? :D

2022. szept. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%

Az semmi! Én így távolból, ha nem is látlak, meg a kézírásodat sem elemezgetem, tudom, hogy egy öntelt, magát túl okosnak tartó, mégis buta,irritáló alak vagy, de a hr-es és egyéb munkáltatói beosztásúaktól nem is várok jobbat.

Nyilván van választási lehetősége, ha nem vetette rá magát az első kétes állásajánlatra.

Ezek szerint mégsem vagy olyan szuper embereismerő, mint gondolod.

Én is ilyen csendes, félénk, zárkózottnak tűnök, de ez igazából csak látszat. Mikor valaki ebből kifolyólag elkezd kóstolgatni, na akkor ismeri meg a rosszabbik oldalam (ne húzgáld az alvó oroszlán bajszát). Tettem én már helyre felettesemet is párszor, azóta kussol.

A körme meg nem biztos, hogy rágott, attól még, hogy nincs nagy körme. Enyém is tövig levan vágva, bár ápolt, lakkozom, szépitgetem midig, de nagyon zavar, ha hosszabb, már vágom is.

Az ökölbetett kéz pedig nem csak a szorongás, az agresszió jele is lehet.

Vagy bármi más...

2022. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
100%

27

Lájk.


Egyébként velem sem tanácsos ujjat húzni és ezt alapból nem látni rajtam.


Plusz a körmeim tövig vannak VÁGVA nekem is. 15 éves koromig rágtam őket, azóta kb. egyszer sem.

2022. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
100%
"negatív tulajdonságait megdicsértem" f.szt dícsérted, elég gyegyebáknak állítottad be..én is tipliznék, főleg hogy még most sem hagyod békén.
2022. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
90%
25:köszönöm szépen. Az enyem se túl "szép" mondjuk en nem szeretek írni el is szoktam tőle ugyw mindent számítógépen csinál az ember. Ha nagyon megerőltetem magam akkor olvasható, tűrhető az írásom.
2022. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!