Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megsértettem volna a jelentkez...

Megsértettem volna a jelentkezőt, hogy túl közvetlen, őszinte voltam, a negatív tulajdonságait megdicsértem? (Mert ennél a munkánál abszolút előnyt jelent.)

Figyelt kérdés

Titkárnőt kerestem, el is jött interjúra a tökéletes jelölt, egy félénk kiscsaj (korombeli), láttam, hogy izgul, meg 2 szót se tud kinyögni, így megelőztem, és mondtam: "Látom kissé szorongsz, de ne izgulj, már gyakorlatilag fel vagy véve, itt komoly előnyt jelent a csendes, szerény jellemed, és hogy nem az okostelefonodat nyomkodod. Tetszene az állás, monoton, precízséget igényel, nem sok emberrel kell kommunikálnod, szerintem abszolút neked való."

Kissé feloldódott a szorongása, kipirulva mosolygott, aztán annyiban maradtunk, hogy hétfőn kezd - ma e-mailben lemondta azzal, hogy talált másik munkát... tudom, hogy ez nem igaz. Mit írjak neki?


2022. szept. 24. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
100%
Már az is fura hogy a mimoza es a plazamanci között nincs senki. A két veglet xd.
2022. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
100%
Ugye akiket interjúztattal azok 20-30 év koruliek voltak? Vagy keveset fizetsz v nem jól halaszol.
2022. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:

Tegnap nem akartam írni, csak nem iszok előre a medve bőrére... lényeg, hogy eljött, bevált, tetszik neki a munka, marad :) A másik munka állítólag "nem volt jó", mindegy, nem firtattam.

ui: Rágja az ujjbegyét, ami persze nem zárja ki, hogy a kezével ásott :) Akiket interjúztattam, 23-35 közötti nők voltak, mert 31 vagyok, sem anyukám korabelivel, sem férfivel nem dolgoznék együtt, ez nálam elvi kérdés.

2022. szept. 27. 17:48
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

43

Ahha. És akkor aki 40 éves, az az anyád lehetne? :)))

2022. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
83%
Akkor meg miért hisztizel, hogy nem találsz normális embert. Ja hogy aki ebből elvi kerdest csinal. :)) A lenyeg, hogy sikerült.
2022. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért is tart az ország a béka segge alatt. Mert a hozzá nem értő, tulajdonos ficsúrok nem a hozzáértést nézik, hanem hogy hány éves, mennyire csinos és mennyire birka a jelölt.
2022. szept. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
100%

46

Pontosan.


Nem beszélve arról, hogy lehet, hogy a csak "kiscsaj"-ként emlegetett nőnek van egy klassz pasija, akivel 1-2 éven belül házasodni szeretne és gyerekeket.


Röhögnöm kell azon még mindig, hogy "anyja korúakat" nem szeretne, hiszen egy 35 éves nő sem anyja korú és lehet, hogy már nagyobbacska gyerekei vannak, aki néha hiányzik 1-2 napot a munkából, de akár otthon este távmunkában megcsinálja, amit kell.


Szerintem ez egy kamu vagy troll kérdés, mert ennyire sötét nem lehet valaki...


Ha nő kell neki, ismerkedjen. Ha titkárnő kell neki, akkor ne feltételezett kvalitások alapján válasszon + nem azért, mert bejön neki a jelölt.

2022. szept. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kamu.

Normális interújról repül, aki még megszólalni se tud.

A kérdező meg valójában barátnőt keres, nem titkárnőt.

2022. szept. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
100%
Férfi meg elvi alapon nem kell..ez is érdekes.
2022. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell neki pasi mert mitatni akarja targyalaskor hogy neki bizony titkár csaja van xd
2022. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!