Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csak annak jár a karácso...

Miért csak annak jár a karácsony, akinek van gyereke?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgozok. Amiért nekem nincs gyerekem, már nem is ünnepelhetem a karácsonyt, mert be voltam osztva. Kértem, hogy legalább a 25-e legyen szabad, de nem. Én dolgozok helyettük is, ezt ők nem dolgozzák le semmikor.


Akinek nincs gyereke, annak nincs családja, nincs kivel ünnepelni? Van apám, anyám, párom, tesók, unokatesók, unokahúgom.


Nem tervezek gyereket.


2022. dec. 27. 11:22
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
87%
29 anno is ugyan úgy volt de mindegy!
2022. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
93%

Az az igazság, hogy mindenki leszarja az egyéni szocproblémátok, 9-es. Engem sem kérdezett senki, hogy van-e beteg szülőm, akinek segítenem kell vagy a kórházban meglátogatni, senki sem kérdezte, hogy mikor van vizsgám (levelezőn) és azt is mindenki kurvára leszarta, hogy a kutyámat műtötték és nem hagyhatom magára.


Ezek magánéleti problémák, amikkel másnak egyedül kell megküzdenie, mert a világ hátat fordít neki. Mindenkinek kurvára lenne oka otthon maradni vagy korábban eljönni a munkából, nem a ti valagatokból süt a nap.


Szóval engedelmetekkel, én is kurvára leszarom a ti kényelmi karácsonyotokat. Oldjátok meg, szevasztok!

2022. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
87%

Ezeknek az érveknek nem is szabadna számítania egy munkahelyen. Ott a szerződés. Aláírtad vagy nem írtad alá, hogy vállalod az abban leírtakat?


Aláírtad? Milyen kár, akkor emeld be a valagad és dolgozz annyit és akkor, amikor a többiek is. Hogy a négy fal között mit csinálsz, az nem tartozik a szerződésbe. A családbarát munkahelyek egy rákos daganat a társadalomban.

2022. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
14%
32, talán ha nem lenne benned ennyi ocsmány gyűlölet, a kollégákat érdekelnéd annyira, hogy figyelembe vegyék az ilyeneket. Érdekes módon nekem egyik sem okozott gondot, mindent meg tudunk oldani. Ja, hogy én nem fröcsögök, mikor azt mondja valaki, hogy figyi, cseréljünk, mert anyák napja lesz a suliban, hanem segítek?
2022. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
97%

mindenki tudna szerintem olyan okot mondani ami miatt legalabb annyira jogos a logasa a munkabol mint a gyerekeseke.


Az hogy valaki istent jatszik es kiteszi a relacios jelet ezek kozott a sajat egyeni ertekrendje alapjan hogy kinek szabad kibujnia a munka alol es kinek nem, diszkriminacio. Ez olyan mintha en azt mondanam hogy a feherek mehetnek haza karacsonyozni, a ciganyok meg maradjanak gurcolni. Vagy aki videken lakik az dolgozhat otthonrol a bpieknek meg nincs ho.


Az ilyen elmebeteg istenszindromasoknak nem szabad dolgozni. Ha neki a gyerek fontos, legyen, de senki sem kerdezte ezt egy munkahelyen es tobb mint felhaborito hogy a fonokom ertekrendje szerint valamilyen oknal fogva (ami nem a munkam minosege) alacsonyabbrendu munkavallalo vagyok.


Hat alljon mar meg a menet. Ez maganelet ez onbiraskodas.

2022. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
97%
Az lenne az igazsagos ha mindenki oraberes lenne. Amikor majd anyoca feleannyi fizut kap miutan ellogta a fel honapot mert hamarabb kellett lelepni az oviba, akkor rajonne hogy mennyit er a munkaja.
2022. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
98%
Totál igaza van a 32-nek! Mindenkinek megvannak a maga magánéleti problémái, ez még nem jogosítja fel bármiféle előnyre. Néha-néha persze belefér az ilyen, ha meg tudjátok beszélni, de nem úgy és olyan mennyiségben, mint ahogy sok gyerekes csinálja, hogy előadja a nagy halált, mert neki gyereke van, neki semmire nincs ideje, ő milyen fáradt stb stb és kb alanyi jogon várja el, hogy vele kivételezzenek! Francokat. Te vállaltak gyereket önként, önszántadból, akkor nem nyekeregni kell, hanem vállalni az ezzel járó felelősséget, ilyen egyszerű!
2022. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem a fonok dontene h ki marad ott, hanem be lenne osztva x ember tekintet nelkul arra h szulo vagy sem es ha el tudja cserelni massal akkor mehet ha nem akkor igy jart
2022. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
22%

Szomorú, hogy azok, akik leírták, hogy megoldható egy ilyen helyzet emberi módon, pl nekem szenteste, neked első nap, vagy én karácsonykor, te meg szilveszterkor, azok nullára vannak pontozva,

akikben forr a gyűlölet, azok meg százra. Gondolkodjanak el a fröcsögők, hogy nem azt kapják vissza, amit ők sugároznak kifelé?

2022. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
89%

"talán ha nem lenne benned ennyi ocsmány gyűlölet, a kollégákat érdekelnéd annyira, hogy figyelembe vegyék az ilyeneket"


Nem gyűlölet kérdése. Az a korrekt, ha nem érdekli őket. Ezt kellene felfogni. Azért jársz dolgozni, hogy profitot termelj, nem azért, hogy kinyalják a segged. Én nem bánom, hogy nem lóghatok minden hasfájásom miatt. Ez a cég érdeke, szétesne az egész munkafolyamat, ha ezt bárki össze-vissza megtehetné. Szerencsére nálunk a feje tetejére állhat az is, akinek gyereke van, a lőtéri kutyát sem érdekli. Az zavart, mikor ez rájuk nem vonatkozott. Az abnormális.



"Érdekes módon nekem egyik sem okozott gondot, mindent meg tudunk oldani."

Ha te szeretsz többet dolgozni ugyanazért a pénzért, mint egy gyerekes kollégád, az nem az én kibszott problémám. Nekem bántja az igazságérzetem és már egy percig sem lennék hajlandó tolerálni.



"Ja, hogy én nem fröcsögök, mikor azt mondja valaki, hogy figyi, cseréljünk, mert anyák napja lesz a suliban, hanem segítek?"


Nem hát, mert egy hülye birka vagy.

2022. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!