Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha a felmondási...

Mit tegyek, ha a felmondási időm alatt a kollégáim/főnököm bosszúból verbális és érzelmi bántalmazásokkal akarnak megtörni?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom a cégnél, a közelmúltban átszervezés miatt volt pár jövés-menés és mostanra én lettem a leggyengébb láncszem szakmailag és személyiségileg is. Régebben se éreztem már magamat odavalónak, de mostanra annyira rossz már, hogy 3 napja beadtam a felmondásom.


Azóta folyamatosan masszív bicskanyitogató megjegyzéseket tesznek rám, köpködnek, kutyának néznek, egyértelmű hogy érzelmileg meg akarnak törni amiért otthagyom a céget. És ez egy irodai munka, nem prolikkal dolgozom együtt.


Valamelyik nap a feleségem és gyermekem kontextusában volt egy komoly szexuális jellegű sértegetés (nem írom le) ami miatt a sírógörcs és verekedés között próbáltam egyensúlyozni. Főnököm szintén vegzál, irreálisan dobálja nekem a feladatokat, felmondásom óta drasztikusan többet mint a többieknek. Szabadságom már nincs szóval nem tudok semmit kivenni, tb pedig nem játszik meg semmi bajom úgyse írna ki a háziorvos 1 hónapra.


De ezt ép ésszel nem tudom felfogni, azt se, hogy bírom még ki a maradék 27 napot.

Ti mit tennétek most a helyemben, hogy ne szenvedjek ennyit?



2023. nov. 18. 10:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Jó akkor felteszem egyszerűbben a kérdést (vagy mert én nem értem):


Mit kezdjek azzal a 2 évvel az önéletrajzomban ha tegyük fel "elveszítem" a kiskönyvem miután esetleg fegyelmivel kirúgnak?


Hogyan lehet "kitörölni az éveket" hogy ne származzon belőle hátrányom?

nov. 22. 21:53
 22/25 anonim válasza:

Valamelyik nap a feleségem és gyermekem kontextusában volt egy komoly szexuális jellegű sértegetés (nem írom le) ami miatt a sírógörcs és verekedés között próbáltam egyensúlyozni.


És te ezt hagyod??? Hát ha nekem mondanának ilyeneket kb betörném az illető pofáját, hívhatnák a rendőrséget, nem lenne gond, hogy bemegyek e még.

És te azon lelkizel, hogy ilyen közegbe bemenj, meg a jövőben ki mit szól. Jó nagy puha pöcs lehetsz!

Nagyon puha

dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet "kitörölni az éveket" hogy ne származzon belőle hátrányom?"

Total Recall

dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

#22: Nem akarok börtönbe menni, az egy rémálom.


#23: Ez mit jelent, hogy total recall?

dec. 26. 12:01
 25/25 anonim ***** válasza:
Mivel hamarosan felmondasz nincs mit vesztened hát törd te meg őket érzelmileg ők még ott rohadnak te ugyis elmész baszál szét közöttük és ha a fönök kakaskodik akkor gyár elé kiviszed és felvilágositod hogy csak husdarab pulzussal és nem sebezhetetlen!
jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!