Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dec 24én délben zárnak a...

Dec 24én délben zárnak a boltok a Kereskedelmi Dolgozók Szakszervezete szerint, mert jogszabály tiltja a további üzemet-de akkor nekem miért kell 18-ig lennem 24-én?

Figyelt kérdés

Milliószor hallom a rádióban tvben hogy a ker szakszerv nyilatkozik az új jogszabályok miatt 24-én délben zárniuk kell a boltoknak 25-26án eleve ki se nyithatnak, nagyon kevés kivétel van, a 24-e alól gyakorlatilag semmi, a későbbi napokra is max benzinkutak boltjai, pályaudvarok, repterek boltjai.


Hát én egy mezei bolti eladó vagyok, egy lakótelepi kisboltban. Nem családtag nem tulaj. Dec 24-én is nyitva kell lenni 18-ig egyébként 20-ig lennénk de most „nagyvonalúan engedélyezték a 18-as zárást.

És még egyszer: ez egy lakótelepi semmi boltocska. Nem egy reptéri bolt.

Akkor mi a fenének hallom ezt naponta 10x hogy délben zárni kell mert jogszabály így meg úgy?

Ennyit ér a jogszabály? A tulaj úgy dönt hogy nyitva kell lenni és pont. Az alkalmazott meg mit tehet ha szeretne még másnap is állásban lenni? Bólogat.


2015. dec. 22. 09:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Egyáltalán lehet neked olyat tanácsolni, amivel tudsz is kezdeni valamit? Nyilvánvaló jogsérelem ért. Mit teszel? Ennyit kérdezgetsz: hogy lehet ez? Hogy lehet ez...

Most tegyünk feljelentést helyetted, vagy mi? Mondjuk azt, hogy igazad van? Megvolt. Még mit vársz erre a kérdésre?

2015. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Jajj, ne bantsatok mar szegenyt. A NAV nem fog kimenni ellenörizni, mivel nem fognak ertesülni a nyitvatartasrol. Hogy miert nem? Mert a bolt, a köcsög fönök, a jogserelem mind a kerdezö beteg elmejeben leteznek csak. Engem mar komolyan erdekel, nincs melod, es azert utalod a vilagot? Vagy miert? Napi 2-3 kitalalt kerdes amiben vagy te a tehetetlen aldozat, es a köcsög fönök. Figyu en sajnallak a szar hazugsagaid nelkül is, nem muszaj teleszemetelni az oldalt. ( Es nem, nem fogok maszturbalni az oldal olvasasa helyett, barmilyen kedvesen ajanlgattad mar nekem. Egyebkent is hogy nezne ki ebedszünetben? Neznenek nagyot a kollegak)
2015. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

hogy nezne ki ebedszünetben?


Ebédszünet 19.21kor?

2015. dec. 22. 20:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!