Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írnátok olyan munkákat, ami...

Írnátok olyan munkákat, ami ne időigényes és sokat lehet vele keresni?

Figyelt kérdés

-Én szeretném az időmet beosztani. :)

Nem kell nagy felelősségvállalás, de van pénz.

-Nem illegális.

-Nem 18 karikás.

Én is tudok ilyet, pl. a paparazzizás. :)



2016. júl. 9. 15:00
 91/140 anonim ***** válasza:
22%
37: Az ügyvédnek nagy a felelőssége, és befutottan is rengeteg munka+stressz. Plusz ez a 40 felett rengeteget keresek eddig a 200 fős jogászi ismerősi körömben max 3 embernek sikerült. És ha valamit hibáznak, a teljes vagyonukkal felelnek. Befektetés nélkül nincs nyereség, munka nélkül nincs siker. Neked egy milliárdos örökösének/örökösnőjének kellett volna születni. De ott is neveltetés, tartás, meló van (a korábban említett fitnesses példa ennek egy full primitív kivetülése): jó iskolák, nyelvek, általában jogász/közgazdász diploma stb. És ha örökölsz, akkor jön a felelősség. Írják itt a lottónyertest. Csomóan elherdálják a pénzt, és szegények lesznek. (Amúgy a paparazzi és a 18 év alatti szerencsejáték is illegális). Aki meg írta a teknőssimogató stb. állásokat 1-2 millióért: USA-ban az nem pénz 50 000/nap egy magyar átlag alatti szálloda New Yorkban. A teknősös írta a milliárdosok cselédje állás különféle válfajait. Most ha figyeltél, egy csoki miatt kirúgta a primitív nő az alkalmazottat. Ki merne erre egy életet építeni? Az ogy. képviselőt is rángatják, csesztetik, elvileg érteni kéne a jogalkotáshoz, támadják stb. Nem biztos állás, ha nem választják meg. A miniszter is napi 10 órát dolgozik, és csak ketten keresnek 5M-t. Esetleg kukás lehetnél, az jól keres. Csak nem tudsz bekerülni, és az idődet is más osztja be. Sikeres író (Rowling), esetleg tudományos kutató (aki többségében otthonról dolgozik -társadalomtudományok előnyben, termtudhoz labor kell). Szerintem neked nyugdíjasnak kellett volna születni, és nem lenne gondod.
2018. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/140 anonim ***** válasza:
4%
Olyan celebnek kellett volna születned, mint Gábor Zsazsa, aki gazdagnak és szépnek született, és vicceseket mondott+mindig történt vele valami. Kapaszkodj meg: ő mindennap fél 6-kor kelt, megetette a négy kutyát, és napi 4-5 óra volt a telefonokra, levelekre válaszolás, fenntartani a két vállalkozást, interjúkra, partykra járni... Mikor látod be, hogy reménytelen?
2018. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/140 anonim ***** válasza:
levelekre válaszolás, plusz fenntartani a két vállalkozást (plusz napi újabb 2-3 óra). Legyél egy gazadag milliárdos szegény rokona, aki vele él, és el van tartva. Max. beszélgettek, edzetek együtt, bridzseztek, utaztok. Régi magyar filmekben mindig volt a nagy kastélyban egy-egy szegény rokon. Ez nem munka állapot, de dolgozni effektíve nem kell.
2018. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/140 anonim ***** válasza:
"Ez nem munka, állapot,"
2018. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/140 anonim ***** válasza:
84%
Eltartott háztartásbeli gazdag házastárs mellett, aki csak irányítja a személyzetet:-D.
2018. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/140 anonim ***** válasza:
80%

Végig olvastam az összes választ, hátha megihlet.

Én építőiparban dolgoztam egy ideig, abban látok pénzt a mai napig, elmegyek, majd a következő években, és leteszek egy burkoló tanfolyamot. Azt maszekban lazán csinálhatom, magamnak osztom be az időmet+keresek is rajta, és a felelősség sem akkora, mint egy hegesztőé(Igen, van felelősség a nyakukban, bármilyen hihetetlen is.).

Hogy ez mennyire legális? Az állam megteheti, hogy ellopja a pénzedet, szóval te is megteheted, hogy nem adózol minden után.

Javaslom, hogy te is valami hasonló munkakört keress.

Esetleg mehetsz bébiszitternek családokhoz, volt egy ismerősöm, aki volt bébiszitter egy kőgazdag családnál, jól keresett. Vagy Görögországba keresnek, közel 50 cica mellé félévre olyan embert, aki tud legalább angolul, van kocsija és jogsija, és eteti gondozza, orvoshoz viszi az állatokat.

Esetleg vannak hivatásos ágytesztelők, csúszdatesztelők, ételkritikusok, de Kínában vannak olyan emberek, akik fellökdösik a metróra az embereket, és ezért kapnak pénzt, stb. Ezek mind jól keresnek, és túl nagy stressz sem éri őket.

2018. aug. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/140 anonim ***** válasza:
100%
ez a sorozatos kérdés kiemelés nagyon szánalmas
2018. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/140 anonim ***** válasza:
94%

Mi van, két éve nem sikerül dolgozni?


Nagy szellemi képességeid lehetnek, ha a paparazzitást foglalkozasnak tekinted.

Szerintem neked semmi esélyed.

2018. okt. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/140 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, azóta elkezdett videózni, de most megunta és váltani akar :D
2018. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/140 anonim ***** válasza:
100%
Olyan régen emelted ki ezt a kérdést. Már aggódunk, hogy mi mi van veled.
2018. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!