Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írnátok olyan munkákat, ami...

Írnátok olyan munkákat, ami ne időigényes és sokat lehet vele keresni?

Figyelt kérdés

-Én szeretném az időmet beosztani. :)

Nem kell nagy felelősségvállalás, de van pénz.

-Nem illegális.

-Nem 18 karikás.

Én is tudok ilyet, pl. a paparazzizás. :)



2016. júl. 9. 15:00
 121/140 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem akarsz felelősséget vállalni semmiért se,akkor még gyerek vagy. nőj fel.
2019. jún. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/140 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át logikusan: ha lenne ilyen munka, szerinted nem ezt csinálná mindenki? Kb. mindenki ilyen munkát szeretne. Mindenki jól akar járni. Pont ezért nem fog menni, amit szeretnél, mert mindenki keresi a piaci réseket, mindenki maximalizálni akarja a profitot, ergo törvényszerű, hogy nem járhat mindenki jól. Vagy keményen kell dolgoznod, vagy valami olyat kell csinálnod, amiben egyedülállóan jó vagy, és más nem tudja utánozni (de gondolom, ez már kiderült volna), vagy olyat kell csinálnod, amit más valamiért nem vállal, pl. mert az északi-sarkon kell élni hozzá, vagy mert erkölcstelen. Kb. ezek a realitások. Van haverom, aki valami keresőoptimalizálásban utazik, szabadúszó, jól keres, és külföldi kuncsaftjai vannak. De ehhez is kellett az, hogy külföldön építsen kapcsolatokat. Ami leginkább ma megéri szerintem, az az informatika, azzal kényelmesen meg lehet élni. De úgy általában véve igaz az, hogy ha valami olyan lehetőséget akarsz, ami másnak nincsen, akkor olyan helyre kell menned vagy olyat kell tudnod, amit más nem.
2019. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/140 anonim ***** válasza:
52%
120: poccok: Nem ő vagyok, hogy tiszta legyen. Én csak azt emelem ki, aminek van értelme hosszútávon is.
2019. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/140 anonim ***** válasza:

Pont ma agyaltam ezen, a pszichológus ilyesmi (bár ahhoz rengeteget kell tanulni) Akihez jártam az konkrétan napi 60 ezret keresett....

Műkörmös, 6 ezres órabérrel a fővárosban pl.

2019. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/140 remetdol ***** válasza:
Remélem jól vagy még. Már olyan régen nem emelted ki a kérdést.
2019. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/140 anonim ***** válasza:
Hehhe.
2019. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/140 anonim ***** válasza:
Legyél Bathman!
2020. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/140 anonim ***** válasza:
legyél mentőkutya, azok is sokat keresnek
2020. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/140 anonim ***** válasza:
100%
Legyél politikus! Nézd csak Orbánt! De elég, ha a volt osztálytársa leszel, ex gázszerelőként, vagy az első lányának a férje, akkor is degeszre keresed magad, na jó, a lánya is eleve megállt a saját lábán. :D
2020. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/140 anonim ***** válasza:

Szia.Legyel a csajom.

Adok penzt.

Nem kell dolgoznod.

Semmi mast nem kerek cserebe csak,h ne csalj meg kerlek!

2020. jan. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!