Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írnátok olyan munkákat, ami...

Írnátok olyan munkákat, ami ne időigényes és sokat lehet vele keresni?

Figyelt kérdés

-Én szeretném az időmet beosztani. :)

Nem kell nagy felelősségvállalás, de van pénz.

-Nem illegális.

-Nem 18 karikás.

Én is tudok ilyet, pl. a paparazzizás. :)



2016. júl. 9. 15:00
 101/140 anonim ***** válasza:
79%
100. én speciel pont leszarom, szóval csak a magad nevében beszélj.
2018. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/140 anonim ***** válasza:
16%
101 Nem beszeltem soha a te nevedben. Te rohadtul érdektelen vagy
2018. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/140 anonim ***** válasza:
100%
Kazánkovács, de nem biztos.
2018. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/140 anonim ***** válasza:
100%
Szervdonor
2018. nov. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/140 anonim ***** válasza:
100%
legyél fizetett társalkodónő
2018. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/140 anonim ***** válasza:
Legyél taxis.
2018. dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/140 anonim ***** válasza:

Tényleg régi kérdés ><


1 - Önismeret: Mihez s mennyire van érzéke az embernek.


2 - A megtalált témakör mennyire s mi módon áll meg a lábán mai világunkban.


3 - Ha az előző két pont jó s helytálló, fel kell építeni egy "üzlettervet" s kivitelezni azt.


Az összes feltételednek egyszerre úgyse fog megfelelni.


Idővel lehet kiépíteni a tervet s keresletet/vevőkört kialakítani.

Ha belendül s hivatalosan akarsz mindent megoldani az is idő s pénz.


Vannak kiskapuk, de azt pedig ésszel kell csinálni.


S mindennek a legeleje/befektetés az egyik legnagyobb lépés, majd tartani a szintet vagy éppen bővülni.


Akkor lesz nyugis, amikor mások dolgoznak a kezed alatt s nem te viszed egyedül az egészet.


A haszon pedig attól függ miben vagy "tehetséges, amit jó pénzért el tudsz adni". 😃


Én is még építgetés közepedte vagyok, kevesebbet dolgozok, mint az átlag, de azt 100%-os aktivitással. De olykor vannak belendülések s nincs megállás (ünnepi felkérés/rendelések), de bevételért bőven megéri.


A sablonok, negatívok segítségével pedig még több időt spórolok.


A paparazzizás veszélyes, nem kifizetődő s gerinctelennek kell lenni sok esetben + jogok stb...


Kedves kérdező, mi van veled 2016 óta?


S ha találnál is olyan megoldást, ami a fent említett pontjaidnak megfelelne, nem biztos hogy lenne érzéked hozzá + lehet utálnád is a munkád.

2019. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/140 anonim ***** válasza:
100%
11 oldalnyi válasz után sikerült 2 év alatt ilyen állást találnod? (Látom, ki van emelve a kérdés - ez még mindig aktuális vagy azokat segítenéd, akik a régi éneddel járnak ey cipőben?)
2019. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/140 anonim ***** válasza:

Egy gyakorló pszichoteraputa például jól keres, és magának osztja be az idejét, de ahhoz, hogy praktizálhasson, előtte sokat kell tanulnia. Én most nyelvet tanítok úgy, hogy nincs tanári diplomám, és diákként ebből egész jól elvagyok, sokkal több tanítványt is bevállalhatnék valószínűleg.



Szerintem számítástechnikai vonalon érdemes nézelődni. Nem kell hozzá gurunak lenni, csak érts valamihez, pl. reklámoptimalizáláshoz, legyenek klienseid, és megvagy. Dolgozhatsz távolról és kereshetsz jól vele. Ismerek ilyet.


Olyat is ismerek, aki művészi vonalon mozog, és állati jól keres, pedig még fiatal. De ez is tanulás és tehetség kérdése.


Divatosak manapság pl. a motivációs trénerek, akik szerintem igazából nem értenek konkrétan semmihez, de nagyon jó hangulatot tudnak csinálni és innen-onnan összeszedett életbölcsességeket egyfajta modern tanításként csomagolva eladnak embereknek jó pénzért. Ebből jól meg lehet élni manapság, ha az embernek van előadói képessége, más kérdés, hogy eléggé kamu.

2019. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/140 anonim ***** válasza:
100%
Tőzsde.Bár kell hoozá némi ész, valamennyi kezdő tőke és egész nap lesni a kapást.
2019. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!