Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írnátok olyan munkákat, ami...

Írnátok olyan munkákat, ami ne időigényes és sokat lehet vele keresni?

Figyelt kérdés

-Én szeretném az időmet beosztani. :)

Nem kell nagy felelősségvállalás, de van pénz.

-Nem illegális.

-Nem 18 karikás.

Én is tudok ilyet, pl. a paparazzizás. :)



2016. júl. 9. 15:00
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/140 anonim ***** válasza:
72%
Hobbidbol kell megelni, mint en. Sosem erzem azt hogy “idoigenyes” mert szeretem csinalni. Jol is keresek vele. Felelosseg az van, de igazabol maximalista vagyok ezert nincs ezzel gond ;)
2017. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/140 anonim ***** válasza:
85%
jóslás, kineziológia
2017. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/140 anonim ***** válasza:
20%

Van olyan "munka", amivel lehet, de nem a csóró hétköznapi embereknek.


Amivel én foglalkozok annak pedig mindig az eleje a leg idő igényesebb, utána már nem kell foglalkoznom az alap termék létrehozásával.

Sablonok, pozitív-negatív formák, szabás minták is, ha olyat kérnek.


S átlagba nézzük legyen szó hobbiról, munkáról, kapcsolatokról, üzletről stb mind időt igényel s rabol el az életünkből.

Még egy egyszerű film nézés is, az alvás is, az is ahogy a legtöbb ember oda utazik, ahol dolgozik/tanul s van dolga valamerre.


Helyedbe azon gondolkodnék el:

Mihez értek s mi módon tudod okosan hasznosítani az időd beosztása mellett. ;)


Egyik modellemnek csináltam egy díszdobozt maradék műanyag lapból s a kimonóból maradt anyagból (ha vettem volna kb 300ft az alapanyag).


Megtetszett másoknak s rendeltek tőlem karácsonyi ajándékozásra.

1800ft/db volt a legkisebbek. Abból elkelt eddig 27db. Meg kértek pár nagyobbat.


Az emberek mindent megvesznek, főleg ünnepek előtt bolondok.

2017. nov. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/140 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, te hány éves is vagy???

Sok olyan jött témába, amikről foggalmad nincs, s egy kommentelő is ostoba.

Amiket felhoztál... mondjuk úgy nem a te szinted agyban. (lehet sértő, de tény)


Sok tévhit/naív gondolatok áradnak.

2017. nov. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/140 anonim ***** válasza:
0%

37#-esnek igaza van xD


39#-es... Omg a kérdezőnek a legrosszabb munkaköröket írtad pl nek.

2017. nov. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/140 anonim ***** válasza:
29%
Akik a programozót meg a tolmácsot írják, azoknak fingjuk sincs ezekről a munkákról, ami nem baj, csak akkor ne pofázzatok fszságokat pls.
2017. dec. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/140 anonim ***** válasza:
84%

Programozó vagyok de már a munka megnevezése se ilyen egyszerű. Tehetségesnek kell lenni más területeken is. A probléma ezzel hogy egy tanfolyam után se lesz valaki programozó. 20 év szakmai múlttal még most is folyamatosan tanulok. De a jövedelmem már olyan hogy alig kell valamit dolgozni és akkor is keresek mert már a régebbi munkáim is termelik a pénzt.

A tanulás is csak egy idő után érik be és nem hirtelen. Nem baj ha buta maradsz mert akkor is elmehetsz pl postásnak. A létfenntartáshoz eleget fogsz keresni.

2017. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/140 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó, így van, még 20 év munkatapasztalat után is tanul újat az ember, arról nem is beszélve, hogy nem árt naprakésznek lenni, nyomon kell követni a technikai újításokat, ez a szakma folyamatos tanulást kíván. Arról nem is beszélve, hogy a programozó matematikusi szak a legnehezebbek között van, ami szintén egy komoly idő- és energiabefektetés. És még csak azt se lehet mondani, hogy nem jár a munka semmi felelősséggel.

A tolmácsolással valóban jól lehet keresni, vágj bele kérdező, ha beszélsz minimum egy (angoltól különböző) nyelvet felsőfok feletti szinten. Feltételezem ez a kritérium nem teljesül, úgyhogy egy nyelvet ilyen szinten megtanulni megintcsak rengeteg idő és energia. Egyébként elég stresszes meló.

2017. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/140 anonim ***** válasza:
76%
Lottózás
2017. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/140 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem felesleges frissíteni a kérdést, kérdező.

Mivel olyan választ nem fogsz kapni, ami számodra elérhető és/vagy neked megfelelne.


Minden időt emészt fel, az is hogy levegőt szívsz be.

Vannak dolgok, amikben nem lehet időt spórolni.

Az a munkára is igaz:

Az idő pénz - biztos hallottad már ezt.

Csak nem mindegy, mit csinálsz, szereted-e vagy utálod, egy nap hány órát emészt fel, fizikai vagy szellemi munka... stb. Értesz-e hozzá (?)


Pl egy cég tulajdonos se ül egész nap. Folyamat napra készen kell lenni, papírokat intézni, egyeztetni, ellenőrizni saját szemmel is, utazni, kapcsolatokat ki építeni, terjeszkedni. Vannak ezekre is emberek, de a főnöknek ott kell lenni.


Nah meg a programozást egyszerű dolognak állítják be... nem az.

Már azért se, mert évről évre egyre jobban fejlődik az elektronikai cuccok mellett.


Amit elkezdtem tanulni 3D modellezés - az se pár óra :D

Szval bele se merek gondolni mi munka van pl csak egy mmorpg létrehozása mögött.


S lehetne mesélni, boncolgatni a témát.


Saját idő beosztásu munka van, de ez több felelősséget húz maga után.

Magadnak kell megfelelni, magadnak kell a megfelelő bevételre törekedni, papírokat intézni stb főleg ha legális.


S nem, nem tudsz ilyen példát, mert a paparazzizás egy kvra nagy szívás időben, az időjárásban, utazásban, folyamat felkészülésben...blablabla.

Arról nem is beszélve mit kapsz, ha olyannal kezdesz ki, akivel nem kellett volna. Nah meg a felszerelés se olcsó.

2017. dec. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!