Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írnátok olyan munkákat, ami...

Írnátok olyan munkákat, ami ne időigényes és sokat lehet vele keresni?

Figyelt kérdés

-Én szeretném az időmet beosztani. :)

Nem kell nagy felelősségvállalás, de van pénz.

-Nem illegális.

-Nem 18 karikás.

Én is tudok ilyet, pl. a paparazzizás. :)



2016. júl. 9. 15:00
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/140 anonim ***** válasza:
5%
Házasodj be a Gyurcsány famíliába. Akkor, már életed végéig, nem kell dolgoznod.
2020. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/140 anonim ***** válasza:
81%

2020 van ember... Ha nem találtad a saját utad eddig se, akkor csak álom marad ez neked...


Míg te itt ismételgetted önmagad ez a pár év alatt én pl csúcsra jutottam.

2020. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/140 anonim ***** válasza:
befutott ügyvéd, egy aláírás két havi bér, ilyesmi, hitelesítés
2020. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/140 anonim ***** válasza:
56%

Programozás. Én osztom be az időmet, de az ismerőseim között távmunkában is sokan dolgoznak külföldre, ami elég jó óradíj és annyi óra, amennyire szerződsz. A probléma, hogy ehhez rengeteget kell tanulni. Nem fognak 4-500 ezres fizukat adni a semmire.


Ha a kérdés az, hogy hogy lehet könnyen ennyi pénzt keresni, akkor nem tudom. Én csak olyan módszereket ismerek, ahol sokat kell tanulni, vagy maga a munka nem túl kényelmes (pl rengeteg szakmunka fizet jól, de ott nincs légkondis iroda meg ilyenek)

2020. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/140 anonim ***** válasza:
Láttam Interneten, hogy van professzionális csiklandozó. Szerintem ez se időigényes, a munkaidődet Te osztod be és jól keresel.
2020. jún. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/140 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelmű, hogy mi tartozik ebbe a kategóriába: Influencer. Amikor kiírtad a kérdést, ez még nem volt itthon elterjedve. Mára viszont már hihetetlenül jól tejel. És csak a közösségi médiát kell tudnod felhasználói szinten használni. Facebook, Instagram, Twitter ilyesmik. Ha van Youtube csatornád is, akkor az egy kicsit időigényesebb, viszont még többet hoz, mert nem csak a szponzoraidtól kapod a pénzt, hanem a videóidban elhelyezett hirdetésekért is. Plusz, ha összeszedsz egy nagy feliratkozó tábort, és nézettséget még a Youtube is külön tejel. És még csak kreativitás, vagy érdekes személyiség sem kell. Csak húzd ki a videókat 10 percesre. Ha nem akarsz/tudsz vágni meg szerkeszteni, megcsináltatod mással. Persze el valamelyest pénzkiesés mert nyilván nem fogják ingyen csinálni, hacsak nincs egy barátod aki szivességből ingyen is vállalja. De még így is megkeresheted egy hónap alatt a szüleid éves fizetését együtt véve.
2020. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/140 anonim ***** válasza:

Ez teljesen igaz, előző, csak épp magyarként kb. lehetetlen összeszedni népes rajongótábort. Angolul kell ehhez tudni. És nem akármilyen szinten. Akik igazán sok feliratkozóval rendelkeznek, azok mind anyanyelvi szinten beszélik az angolt, mert egyesült államok-beliek vagy kanadaiak stb. stb.

Érdekes, egyedi személyiség pedig nagyon is kell hozzá. Akiknek a csatornájára sokan feliratkoztak, min. 1 millióan, azok mind karizmatikus, egyedi emberek. Vonzóak külsőleg is, van stílusuk, igazi egyéniségek. És némileg kreatívak is. Vagy van egy team-jük, aki kreatív helyettük, az is lehet.

2020. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/140 anonim ***** válasza:
100%
Fociedző a magyar bajnokságban. Semmit nem kell csinálnod, csak kitalálnod valami kifogást arra az esetre, ha nem nyer a csapatod.
2020. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/140 anonim ***** válasza:
100%
138-asnak, teljesen igaza van.
2020. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/140 anonim ***** válasza:
300 ezer Ft-ért írok neked.
2020. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!