Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írnátok olyan munkákat, ami...

Írnátok olyan munkákat, ami ne időigényes és sokat lehet vele keresni?

Figyelt kérdés

-Én szeretném az időmet beosztani. :)

Nem kell nagy felelősségvállalás, de van pénz.

-Nem illegális.

-Nem 18 karikás.

Én is tudok ilyet, pl. a paparazzizás. :)



2016. júl. 9. 15:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/140 anonim ***** válasza:
26%

Legyél tanár...

Pff csak vicceltem,ennél szánalmasabb kéne?

2016. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/140 A kérdező kommentje:

Mi bajod van? :D

Ezek miért is szánalmasak? Legyél te tanár, ha annyira akarsz...

2016. júl. 9. 16:07
 13/140 anonim ***** válasza:
34%

pénz az kellene, de megdolgozni érte... na azt már nem.


És akkor ezen fiatalságnak kellene kitermelni a nyugdíjunkat.. remélem nem érem meg a nyugdíjas kort.

2016. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/140 A kérdező kommentje:
Nem megjegyzéseket, meg személyeskedést kértem... Hiába vagy te felnőtt és dolgozol, ha az alap szövegértést sem sikerült elsajátítanod.
2016. júl. 9. 16:13
 15/140 anonim ***** válasza:
100%
Legyél politikus. Nulla felelősség ,semmi meló, korlátlan lopás és mégse illegális mert te vagy a törvény..
2016. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/140 A kérdező kommentje:
Egyik tanárom mesélte, hogy létre kell hozni egy pártot és azért is kapsz pénzt. Viszont, ha utána megszüntetném, nem tudom, hogy megtarthatnám-e, vagy, hogy milyen feltételeknek kell megfelelni. Azt tudom, hogy marha sok aláírás kell hozzá. :/ Politikus nem lennék, sajnálnám meglopni az országot és az embereket. Gondoltam kaszinózásra is, de oda elég nagy tudás kell, ha nyerni akarsz. :/
2016. júl. 9. 16:59
 17/140 Üres tükör ***** válasza:
90%
Poker
2016. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/140 anonim ***** válasza:
23%

11-es vagyok és a tanár szakmát tartom szarnak,nem fordítva

Félreéretettél

2016. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/140 anonim ***** válasza:
97%

Nem nagyon jut eszembe ilyen munka. Ha lenne akkor már régen azt csinálnám :)


Vannak munkák amik kevés idő és energiabefektetésűnek látszanak de mindig kiderült, hogy nagyon sokat kell velük dolgozni és csak kívülállónak tűnik úgy hogy egyszerű.


Például a paparazzi is folyamatosan kell dolgozzon mert állandóan követi a sztárokat és mindig jó helyen kell lennie, és a többi paparazzival is versenyezni kell, fárasztó lehet és lehet semmi eredménye mert egy másik paparazzi szerzi meg a pénzt egy képért. Akkor mínuszban van mert vannak költségei.

2016. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/140 A kérdező kommentje:

17, nem hiszem, hogy lenne hozzá thetségem és tudásom.

18, akkor bocsi, azt én sem gondolom jónak, szétszedik az idegeidet, kevés fizetés, sok meló, sok idő.

19, Igen, ebben is lehet valami, de nagyobb inspirációval vágok neki ezeknek a melóknak, mint pl. a gyári melónak. :) Ezért most ilyeneket keresek. :)

2016. júl. 9. 19:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!