Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írnátok olyan munkákat, ami...

Írnátok olyan munkákat, ami ne időigényes és sokat lehet vele keresni?

Figyelt kérdés

-Én szeretném az időmet beosztani. :)

Nem kell nagy felelősségvállalás, de van pénz.

-Nem illegális.

-Nem 18 karikás.

Én is tudok ilyet, pl. a paparazzizás. :)



2016. júl. 9. 15:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/140 anonim ***** válasza:
93%
Sok penz sztem felelosseggel jar... A tobbi stimt
2016. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/140 A kérdező kommentje:
Igen, de én befektetném, és lenne hely ingyenes képzésre,. ami erről szól, szóval nem hagynám elúszni. :)
2016. júl. 10. 21:49
 23/140 anonim ***** válasza:
20%

Egyházbiznisz. :P Legyen a neve, mondjuk, Egyip Tomi Szent Macsak Pártja Vala. :))

Vagy pl "Missszzzz Ugribugri Kajakra Egy Hátast ÜdvözüLYLYLYetek Ti Helyesírni Tudók!" Egyháza. :))


De tudod mit...? Adjunk egyszerűbb nevet egyházbiznisz célból: Katolikus Egyjáz. De lehet akár Református Egyház is a neve. Vagy ezek már foglaltak? Ja, elnézést...

2016. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/140 A kérdező kommentje:
De én sajnálnám átb....ni az embereket. :/
2016. júl. 15. 20:11
 25/140 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező nem sok fogalmad van a világról, ha szerinted a paparazzizásal sokat lehet keresni kevés idővel és erőfeszítéssel. ennek éppen az ellenkezője az igaz.


egy paparazzinak éjjel-nappal az adott sztár/celeb/politikus környezetében kell lennie, és várnia kell az adott pillanatra.


Magát a sztárt követni mindenhova: rohadt drága az utazás miatt

Éjjel-nappal vele/mellette/környezetében lenni: nagyon időigényes

Hadakozni a testőreivel, biztonságiakkal, rendőrökkel: kockázatos és veszélyes: megsérülhetsz, börtönbe kerülhetsz, megbüntethetnek

Egy profi fotósfelszerelés ismét k...a drága, milliókba kerül

Évek eltelhetnek, amíg egy jó és exkluzív képet csinálsz, amiért tényleg sok pénzt adnak, addig meg nyeled az éhkoppot: kockázatos, hogy a befektetett idő és energia megtérül-e valaha.


szóval az egyetlen példa, amit írtál egy szerinted könnyű munkáról, amivel sok pénzt lehet keresni, az pont


időigényes

veszélyes a testi épségre, szabadságra

nagy kezdeti befektetést igényel

nem biztos, hogy megtérül-e valaha

2016. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/140 A kérdező kommentje:
Értem, akkor más? :) Bárki bármit, csak a fentiek betartásával. :) Adrenalinnak jó ez. :D Meg hobbinak.
2016. júl. 25. 16:22
 27/140 anonim ***** válasza:
98%

Eddig akármit irtak, mindenre volt valami kifogásod.

Meg amúgy ha lenne is olyan munka, amire igazak ezek, szerinted nem azzal akarna minden ember foglalkozni?

2016. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/140 anonim ***** válasza:
25%
Programozóra nagyjából rá illik.
2016. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/140 A kérdező kommentje:
Én még a videóbloggerkedésre gondoltam. A programozás jó lehet, de számítástechnikai hülye vagyok. :D Bár a tesóm az lesz, szóval lesz programozó ismerősom. :) Még jöhetnek ötletek. Szerintem a youtuberkedés az, kedves utolsó előtti, és arra nincs kifogásom, tervezek belevágni.
2016. aug. 7. 18:14
 30/140 anonim ***** válasza:
100%
Idehaza ez nem éri meg nem fizetik meg,és hatalmas mázli kell és nagy ötlet ,hogy befuss vele.A sok 10 ezerből talán van 10 blogger aki látható méretű jövedelmet tud ebből kiszedni,de legtöbbjének van más jövedelme mellette.
2016. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!