Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az pofátlanság...

Szerintetek az pofátlanság lenne tőlem ha egy cégtől interjún való megjelenésért pénzt kérnék? Többit alább.

Figyelt kérdés
Azért ez nem ilyen egyszerű. Mondjuk jelentkezem X céghez profession.hu-n keresztül. Ok. Felhívnak menjek be péntek 10:00-re. Mondom Ok. És akkor elmondanám a telefonba hogy az interjú végén adjanak nekem mondjuk 10.000 Ft-ot mert ugye nekem az fáradság oda elmennem, megszomjazom, innék valamit, kell ugye buszbérlet, azt is meg kellett venni, stb. Ehhez mondjuk hozzá tartozik hogy ha elmegy az ember nem is biztos felveszik, sok cég eltűnik mint a kámfor, stb. Vélemények?
2017. aug. 14. 20:14
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%

Azt ne mondd hogy limuzinnal visznek téged ha egy órára 10 ezret akarsz mindenkitől leakasztani utazási díjként.


Idevágó jelenet, még a bíró is kiröhögi az ilyet:

[link]

2017. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondod, hogy nem tudsz menni, mert sokba kerül a buszjegy 😂 és akkor talán megszán a hr-es. 🙂 Nem kötelező az állásinterjú. Ha bíróságra vagy tanúként citálva, ami állampolgári kötelességed, azt az útiköltséget, parkolást az utolsó fillérig megtérítik. 😄
2017. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
83%
Jézusom, hány éves vagy, 11? Ha így állsz a dolgokhoz, akkor maradj munkanélkül! Azért ne gondold, hogy a munkáltatók fognak szívességet tenni neked, hogy munkát adnak! Ezt a hülyeséget te kitől tanultad? Téged nagyon félreneveltek! Azért remélem kapsz valami takarítói melót csak, hogy ne az én adomból élj még te is!
2017. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Engem akkor is zavar hogy felhív valaki X ember Y cégtől, hogy ok, elküldtem a CV-t és akkor gyere be holnap 10:00-re, köszi, hello.


Tehát nulla pénzért elrángat egy másik kerületbe, 1 órát utazom, megköszöni, majd jelentkezik.


Jó volt hogy felvettek így, és kaptam egy jó fizetést, de sokszor aztán soha nem jelentkeztek.


Megkapnám a 10.000-est, nem jelentkeznek?? Köszi haver oda mész ahova akarsz, azt veszel fel aki jólesik, érdekel engem.

2017. aug. 14. 20:45
 15/36 anonim ***** válasza:
84%
Te nagyon beképzelt lehetsz. Egyenesen büntetés lehet a környezetedben tartózkodni. Hiába írnám le, nem fognád fel. Agyilag nagyon gyerek vagy még!
2017. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi erővel a boltba is léphetnének pénzt az emberek azért, mert odamentek bevásárolni, végülis az is fáradtság. Próbálkozhatsz vele, de ne nagyon lepődj meg ha utána mégse szeretnék, hogy elmenj.
2017. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van ilyen rokonom, többször volt hajléktalanszállón, mint vécén.
2017. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
94%

"elküldtem a CV-t"

Tehát te jelentkeztél oda, nem a tefonkönyből nézték ki nevedet.

Elküldted, mert szeretnél ott dolgozni az ott végzett munkádból megélni.

Ők fizessenek azért, hogy ez lehetővé váljon? Nekik mindegy, élsz-e, halsz-e, a munkát majd elvégzi más.

.

Nem akarsz dolgozni, a látszatot viszont fenn szeretnéd tartani, hogy te megtettél mindent, az a fránya cég a hibás, hogy nem fizet a pofavizitért.

2017. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
83%

"Megkapnám a 10.000-est"


Nem kapnád meg, mivel vannak százával akik ingyen is megjelennek, így ezért nem fizetnének.


"Ez nekem nem fáradság hallod e? "


Nem hallom! Nem is vagy itt, hogy hallanám? Nem tűnt fel hogy írásban kommunikálsz?

2017. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

jó csak nekem spec. végzettségem van.


És van ahova nem találnak embert mert nincs, vagy nagyon kevés van.


és oda behívnak, én meg jól lehúzom őket cash-el.


Aztán vagy felvesznek vagy nem, az már annyira nem érdekel.


ha-ha. ha-ha-ha hi-hi.

2017. aug. 14. 20:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!