Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az pofátlanság...

Szerintetek az pofátlanság lenne tőlem ha egy cégtől interjún való megjelenésért pénzt kérnék? Többit alább.

Figyelt kérdés
Azért ez nem ilyen egyszerű. Mondjuk jelentkezem X céghez profession.hu-n keresztül. Ok. Felhívnak menjek be péntek 10:00-re. Mondom Ok. És akkor elmondanám a telefonba hogy az interjú végén adjanak nekem mondjuk 10.000 Ft-ot mert ugye nekem az fáradság oda elmennem, megszomjazom, innék valamit, kell ugye buszbérlet, azt is meg kellett venni, stb. Ehhez mondjuk hozzá tartozik hogy ha elmegy az ember nem is biztos felveszik, sok cég eltűnik mint a kámfor, stb. Vélemények?
2017. aug. 14. 20:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
75%

A HR-esek szeretnek mindenkit odarángatni, nekik mindegy, ők úgyis ott vannak. Ajánld fel inkább, hogy tartsatok egy telefonos interjút, és ott egyeztethetitek az elvárásokat, és ha továbbra is megfelelőnek tartjátok egymást a munkaadóval, akkor jöhet egy személyes interjú.

De ha továbbra is tartasz tőle, hogy komolytalanok, te meg csak kiadod a pénzt, akkor mondd, hogy a munkát miatt csak későn érsz rá, pl. 6-kor vagy 7-kor. Ha bevállalják, hogy tovább maradnak miattad, akkor nem csak szórakoznak, és nincs is rajtad kívül másik 50 jelentkező.

2017. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

én egyébként ezt azért írtam ki mert úgy érzem sokszor csak szórakoznak az emberrel.


berángatják 1 óra utazással, aztán komolytalan az egész.


Én a helyükben adnék valamennyi pénzt szerencsétlen jelöltnek de komolyan, ha már ökörködésért bement a céghez.

2017. aug. 15. 13:48
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

"Én a helyükben adnék..."


Te? Eddig annyi jött le rólad, hogy 2 forintért az anyádat is eladnád.

Ha a helyükben lennél akkor valószínűleg pénzt kérnél, hogy elolvasd az önéletrajzukat.

2017. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
75%

#33

Ez qrva jó! :D :D :D :D :D

2017. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem fognak pénzt adni, mert akkor ezzel visszaélhetnének a jelentkezők, és csak pénzkeresés céljából jelentkeznének. De megpróbálkozhatsz vele, hogy megmondod, hogy annyi interjúra rángattak be szórakozásból, hogy nincs több pénzed már, amit utazási költségre fordíthatsz. Ha fizetnek neked, azért írd meg itt, akkor legközelebb én is ezt mondom majd :D :D :D
2017. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A költségeken kívül, még azt is odaszokták mondani, hogy vegyél ki egy szabadnapot, hogy oda tudj menni 10-re vagy 2-re.....
2017. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!