Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az pofátlanság...

Szerintetek az pofátlanság lenne tőlem ha egy cégtől interjún való megjelenésért pénzt kérnék? Többit alább.

Figyelt kérdés
Azért ez nem ilyen egyszerű. Mondjuk jelentkezem X céghez profession.hu-n keresztül. Ok. Felhívnak menjek be péntek 10:00-re. Mondom Ok. És akkor elmondanám a telefonba hogy az interjú végén adjanak nekem mondjuk 10.000 Ft-ot mert ugye nekem az fáradság oda elmennem, megszomjazom, innék valamit, kell ugye buszbérlet, azt is meg kellett venni, stb. Ehhez mondjuk hozzá tartozik hogy ha elmegy az ember nem is biztos felveszik, sok cég eltűnik mint a kámfor, stb. Vélemények?
2017. aug. 14. 20:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fog neked fizetni, hogy odatold az önelégült képed.

Max az arcodba röhögnek, senkinek nem kell egy ilyen egoista bolond, mint te.

2017. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
91%
Te beteg 😷 vagy, nem lehetsz akármilyen speckó, mert más is lehet. 😄 És emberileg jobban kijönnek ővele. Az arcodból pedig jobban jársz, ha visszább veszel. 😜
2017. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogod tudni őket lehúzni, mert nagyon valószínű, hogy ők intelligensebbek mint te! Ez biztos!
2017. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, de - a legkultúráltabban fogalmazva is - erősen el vagy rugaszkodva a valóságtól. Ha azt kérded ezek után, hogy miért, akkor aztán meg tényleg nem vagy magadnál!
2017. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Agysebész vagy?
2017. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
93%
Ha valami szuperspeckó végzettséged van, és tényleg biztosan rád van szüksége a cégnek, akkor a telefonban udvariasan megkérdezheted, van e lehetőség arra, hogy az útiköltségedet kifizessék. Bár mintha azt írtad volna, át kellett utaznod a szomszéd kerületbe, tehát gondolom, budapesti vagy. Ha sokat kell átszállnod, akkor is kijössz egy 24 órás jeggyel, ami 1650 forint, de a 10 ezer sehogy nem jön ki.
2017. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező mondjuk sík hülye, de azért nem akkora elvetemült ötlet az utazási költséget elkérni, meg nem is precedens nélküli. Persze ehhez az kell, hogy tényleg keresett legyen az illető ill. nyilván nem a "beadom a CVt "esetről van szó, hanem a "felhívjuk és átcsábítjuk" esetről. De akkor sem így kell tálalni a kérést, hogy fizessék az utiköltséget ill. illik bemutatni a számlát/jegyet is. Van 2 kollégám, akik már több alkalommal kaptak így utiköltséget, mivel több száz kmre mentek interjúra.


Sőt a "találkozzunk félúton" is játszhat adott esetben, nekem volt már este 8kor félúton szálloda éttermében interjúm, mert hívogattak, de nem értem máskor rá ill nem akartam annyit utazni. Sőt olyan fejvadász is volt, aki felajánlotta, hogy ebédszünetemben beszéljünk abbyn a városban, ahol dolgozom és, ami neki 70 km utazás lett volna.


A skypeos első körös interjúk is népszerűek, én is és adott cég HRese, fejvadász is javasoltam már és 85%ban bele is ment a HRes ill én is szinte mindig elfogadomezt a lehetőséget.


Sőt telco-s interjút is láttam már.

2017. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
81%
Ez zseniális kérdés. Jót nevettem, köszönöm!:D
2017. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
83%

Ezt a baromságot már egyszer elővezetted és akkor is voltak akik ezt beszopták neked.

Ha nem lennék lusta még meg is keresném, de nem ér annyit.

Látszik az uborkaszezon a Gyakorin is!

2017. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
83%
Te szerintem örülhetsz ha egyáltalán behivnak bárhova is, am ez a bolond munkaügyis kérdező, felismerem.
2017. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!