Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen mièrt nem lehetek...

Munkahelyen mièrt nem lehetek őszinte?

Figyelt kérdés
Nem akarok túlórázni. Ha azt mondom, este vagy pl kurzusom vagy gyerekre kell vigyàzni vagy valami fix program, azt egyből elfogadjàk. Èn viszont úgy döntöttem őszintèn fogom èlni az èletemet, ez alól a munkahely sem kivétel. Megmondtam a főnökömnek, hogy sem energiàm, sem időm nincs pénteken tovàbb dolgozni. Ezt persze nem vette jó nèven. De bezzeg ha valaki bemondja, hogy ez az, suli, tanfolyam, gyérek az tök okés. Tehát az èletben jobban kifizetődőbb a hazugsàg? Èn tartani akarom magam az őszintesèghez. Akkor ez most rossz vàlasztàs? Tènyleg nincs energiàm 10 órát dolgozni és időm sem, mert pihenni akarok.
2019. ápr. 13. 20:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mondj fel
2019. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Mivel külön szerződésem van a benti ès a kinti munkàhoz, ìgy amúgy gondolkodom, hogy a kintit fel kène mondani. Most nem ezért az egy alkalomèrt, de magamon èszreveszem, hogy ha bent van túlóra semmi gond, szìvesen maradok, ha kint, akkor meg kikelek magamból, szóval nyilvàn velem is van valami gond.
2019. ápr. 14. 12:58
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én roppant érzékeny vagyok a munkaidőre, talán még ölre is mennék érte. Ha aláíratnak velem egy papírt arról, hogy x óra a munkaidőm, akkor senki ne várja el, hogy tovább maradjak ott. A munkám nem a hobbim, és máltai szeretetszolgálat sem vagyok, hogy szívességeket tegyek - pláne, ha a vakok javára megy, tehát ki sem fizetik.
2019. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Végre valaki ìgy gondolja, mint èn! Màr azt hittem csak én vagyok ilyen!
2019. ápr. 14. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!