Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy hülyének...

Miért van az, hogy hülyének néznek azért, mert nem tudok gondolatot olvasni?

Figyelt kérdés

Sokak szerint komplikáltan gondolkodom. Hát szerintem meg nem, csak nem szeretem a hülyeséget.

Tanár az órán megkérdezi: Mi van a táblára írva? Én meg mondom neki, hogy hát látom, de melyik részére gondol a tanárnő? És az egész osztály fogja a fejét, hogy úúúristen ez de hülye.

Hát honnan a francból kéne tudnom, hogy a legutoljára felírt mondatra kíváncsi? Volt vagy 5 mondat és ábrák. Hát mi az, hogy mi van a táblára írva? Eszem megáll.

Erre van egyértelmű válasz? Egyértelmű az, hogy ilyenkor az utoljára felírtra gondol?



Forgalmi vezetés óra: Oktatóm megkérdezi: Most milyen utcában vagyunk?

Én mivel tanultam az iskolai esetből, hogy hülyének kell lenni, mondom: Nem tudom, nem láttam mi van kiírva.

És még ő fogja a fejét, hogy nem a névre vagyok kíváncsi, hanem, hogy elárendelt, egyirányú stb stb.


Ezt honnan kellett volna tudnom? Születésem óta anyám mindig tőlem kérdezi, hogy milyen tucában vagyunk, ha megyünk valahova.


NORMÁLISAN gondolkodom= nem jó,

HÜLYÉN gondolkodom, egy lehetőséget kiválasztok a rengeteg lehetőség közül = nem jó.


Akkor most mi a jó? Az oktató nem kérdezheti azt meg, hogy mi az utca neve? de. Akkor ez lehetőség? igen.

Miért én vagyok a hülye azért, mert egy több értelmű kérdésre nem tudok konkrét választ adni?


2020. aug. 11. 00:23
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
50%
39-es vagyok. Most még igen fiatal vagy, de idővel meglesz az önbizalmad ehhez,,csak kezdd el és próbálgasd! Nem baj, ha néha megsértesz valakit, csak utána simítsd el a dolgot
2020. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!