Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha folyton bántalm...

Mit tegyek, ha folyton bántalmaznak?

Figyelt kérdés
Idén kerültem gimibe, egy új suliba, de már kipécéztek. Egy alacsony, vékony lány vagyok, a bántalmazóm szintén lány, de magas, megvan vagy 185 centi biztosan, és nagyon izmos, mikor szkandernél befeszített, akkor még a legerősebb fiúk arcán is láttam a félelmet. Emellett az utcán tanult bunyózni, elég veszélyes helyen lakott, mikor alsós volt, aztán a elköltöztek. Egyelőre leginkább szóban bánt, de volt rá példa, hogy megütött, igaz gyengén, de fenyeget, hogy legközelebb nagyon megvert. Van egy volt évfolyamtársa is, aki szintén osztálytársam, ő mesélte, hogy egyszer, mikor a volt osztályában legmagasabb, kosaras fiú belé kötött, iskolán kívüli úgy elrendezte, hogy két csontja is törött, majdnem el is ítélték. Az osztálytársaimra ezért nem számíthatok, de nem tudom, hogy kinek szóljak, nagyon agresszív, mindenkivel bunkó, ordibál, az egész osztályt rettegésben tartja, mit tegyek?

2021. nov. 20. 20:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Szüleidnek szólj!
2021. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
76%
Erő fölényben van, emiatt elég nagy hátrányban vagy. Ezt kompenzálnod kell. A helyedben vennék egy sokkolót vagy egy viperát. Valamint elkezdenék boxra járni. Ha most nem teszel semmit akkor nem fog változni semmi. Erőszak ellen csak erőszakkal lehet fellépni. Normális ember nem csinál ilyet.
2021. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
32%
Szólj nekem és elintézem, amúgy mi miatt szemelt ki?
2021. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

#1

És a szüleim mit tudnának tenni? Szólni az ő szüleinek? Lehet, hogy ők még nagyobb állatok, mint a lányuk

2021. nov. 20. 20:51
 5/38 A kérdező kommentje:

#3

Nem tudom, szerintem olyan a természete, hogy mindig van egy csicskája, és most én lettem kiválasztva

2021. nov. 20. 20:52
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
Szüleid be tudnak menni az iskolába, tudnak feljelentést tenni és át tudnak íratni másik iskolába. Ne legyél ilyen butuska! Tessék szólni és segítséget kérni!
2021. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
86%
Osztályfőnők? Igazgató?
2021. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%

Rendorsegi bejelentest tegyetek. Ha mar voltak ugyei,akkor megszivja.


De igazabol ez fenyegetesnek is jo. Vedd fel rejtett ksmeraval,amit csinal. Az alapjan a rendorseg elkuldi javitointezetbe.

2021. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%
Szólj a szüleidnek ők keressék fel az iskolában az igazgatót, az osztályfőnököt. Az iskolák nem engedhetik a bántalmazást. Az én lányom is piszkálta egy fiú általánosban. Én is bementem az igazgatóhoz. Behivatta az osztályfőnökét a lányomnak valamint a fiú osztályfőnökét és a srácot. Megoldodott a probléma. Ha iskolán kívül bánt simán fel kell jelenteni. Ha nem lépsz semmit csak rosszabb lesz.
2021. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
62%
Menj másik suliba.
2021. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!