Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha folyton bántalm...

Mit tegyek, ha folyton bántalmaznak?

Figyelt kérdés
Idén kerültem gimibe, egy új suliba, de már kipécéztek. Egy alacsony, vékony lány vagyok, a bántalmazóm szintén lány, de magas, megvan vagy 185 centi biztosan, és nagyon izmos, mikor szkandernél befeszített, akkor még a legerősebb fiúk arcán is láttam a félelmet. Emellett az utcán tanult bunyózni, elég veszélyes helyen lakott, mikor alsós volt, aztán a elköltöztek. Egyelőre leginkább szóban bánt, de volt rá példa, hogy megütött, igaz gyengén, de fenyeget, hogy legközelebb nagyon megvert. Van egy volt évfolyamtársa is, aki szintén osztálytársam, ő mesélte, hogy egyszer, mikor a volt osztályában legmagasabb, kosaras fiú belé kötött, iskolán kívüli úgy elrendezte, hogy két csontja is törött, majdnem el is ítélték. Az osztálytársaimra ezért nem számíthatok, de nem tudom, hogy kinek szóljak, nagyon agresszív, mindenkivel bunkó, ordibál, az egész osztályt rettegésben tartja, mit tegyek?

2021. nov. 20. 20:40
1 2 3 4
 31/38 Miss Endzsi ***** válasza:
Leszarta
2021. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Még általánosban volt egy srác az osztályban, aki mindenkivel nagyon agresszív volt és nagyon jól tudott verekedni, kb esélyem se volt ellene, mindenki félt tőle az osztályban, szóval senki se állt volna ki a másik mellett ha épp elveri azt. Viszont valahogy összehaverkodtam vele így legalább engem nem bántott :D
2021. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Iskolaőr nincsen nálatok?
2021. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Iskola, rendőrség nem fog semmit csinálni. Emlékszem alsós koromban volt egy nagyon kövér lány az osztályban, harmadikban legalább ilyen 60-70 kiló volt már ránézésre, fiúkat is verte, nyomorgatta rájuk feküdt. Próbálkozott velem is, kapott kettőt ballal a szeme alá, fél arca elkékült, rögtön lement csicskába, bár én fiú vagyok (mostmár felnőtt férfi).

Gyerekek vagytok még, gondolom 14-15 évesek, most még a méret számít valamennyire, nem a nemetek.

Többen össze kell fogni és kiállni egymásért, mert így le fog nyomni.

2021. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Akkor tudod mi ajánlok?

Dezodor+bicska....

2021. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem ez egy kamu kérdés. Mondtam a kérdezőnek mutassa meg a csaj instájàt vagy facebookját vagy valami de nem is válaszolt. Nem egy nagy kérés csak tényleg érdekelt volna létezik e ez a szörnyeteg tényleg xd. Ezekre a fiókokra amúgy is rá nézhet akárki, de nem linkeli ide ezért szerintem ez kitaláció. Filmekben van ilyen csak hogy nagy debelàk nőstény veri még a fiúkat is. Amerikai filmek mániája.
2021. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Szólj az osztályfőnöködnek és a szüleidnek, illetve az osztályban fogjatok össze ellene.
2021. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Engem egy ideig egy férfi zaklatott rendszeresen, mikor mentem haza. Erősebb, egy fejjel magasabb is volt nálam, igazából ez kb. esélytelennek tűnik. Azt találtam ki, hogy sima félliteres, széles nyakú üveget megtöltöttem vízzel és egyik nap, mikor megközelítést 1 méterrel, szembe locsoltam. Ettől baja nem lett, de mivel váratlanul érte és a szemébe ment, így volt pár másodperces elfutni, mielőtt lefoghatott volna. Utána, mikor legközelebb láttam, elkezdem kiabálni, ahogy a torkomon kifér. Nem szavakat, artikulálatlanul, mint az őrültek. Utána abbamaradtak az atrocitások. Először próbálj beszélni a szüleiddel. Ha nem segítenek, akkor tetted őrültnek magad. A bolondoktól sokan tartanak, mert kiszámíthatatlan a viselkedésük, néha ez meghökkent, elijeszti a támadót (ha nem, legalább elküldenek dokihoz és akkor a felnőttek is végre komolyan vesznek).
2021. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!