Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha folyton bántalm...

Mit tegyek, ha folyton bántalmaznak?

Figyelt kérdés
Idén kerültem gimibe, egy új suliba, de már kipécéztek. Egy alacsony, vékony lány vagyok, a bántalmazóm szintén lány, de magas, megvan vagy 185 centi biztosan, és nagyon izmos, mikor szkandernél befeszített, akkor még a legerősebb fiúk arcán is láttam a félelmet. Emellett az utcán tanult bunyózni, elég veszélyes helyen lakott, mikor alsós volt, aztán a elköltöztek. Egyelőre leginkább szóban bánt, de volt rá példa, hogy megütött, igaz gyengén, de fenyeget, hogy legközelebb nagyon megvert. Van egy volt évfolyamtársa is, aki szintén osztálytársam, ő mesélte, hogy egyszer, mikor a volt osztályában legmagasabb, kosaras fiú belé kötött, iskolán kívüli úgy elrendezte, hogy két csontja is törött, majdnem el is ítélték. Az osztálytársaimra ezért nem számíthatok, de nem tudom, hogy kinek szóljak, nagyon agresszív, mindenkivel bunkó, ordibál, az egész osztályt rettegésben tartja, mit tegyek?

2021. nov. 20. 20:40
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Attól félek, ha csak simán szólnának az igazgatónak erről, akkor annyit érek el, hogy tényleg agyonver, azt még nem akarok. Akkor sem, ha utána kicsapjak
2021. nov. 20. 21:09
 12/38 A kérdező kommentje:
*kicsapják
2021. nov. 20. 21:09
 13/38 anonim ***** válasza:
82%
Felvázolják neki mivel jár, ha bántalmaz. Akár javítóintézet, stb. Ha lépnek semmit a szüleid csak rosszabb lesz.
2021. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
86%
Barátkozz össze egy két cigánylánnyal, ők majd megvédenek:)
2021. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
84%

Akkor gyorsan menjél el!!

Még ha tudol..

Nincs az közelben másik suli?

Úristen,milyen iskola lehet

2021. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
82%
A gyűjtősulikban szoktak ilyenek összegyűlni.
2021. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk verd el, én szakmunkasban mindig le vertem azt aki belém állt. Akkor is ha sokkal nagyobb volt. Annál nagyobbat esik. Semmi nem lett belőle ez nem általános hogy rohannak a tanító nénihez. Annyi lett az eredménye hogy utána mindenki tisztelt. Ez így működik, a való életben is simán. Oké lány vagy de egy másik nőstény ellen meg kell tudni védeni magad. Ezeket meg itt hiába kérdezed ők is csicskàk voltak a suliban. Te ne legyél. F
2021. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
91%
Az osztálytársaid is mind töketlenek? Nálunk szokás volt megvédeni a gyengébbeket, vagy akit ok nélkül basztattak.
2021. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyen helyzetben a gyerekem. Nálunk az vált be, hogy az apuka elkapta az utcán a bántalmazót, megfenyegette. Ez nem törvényes, de általában sem a rendőrség, sem a tanárok nem csinálnak semmit. Utána nem volt gond. Ha látják, hogy van valaki melletted, aki megvéd, az ilyen bántalmazók visszavonulnak, mert a védteleneket pécézik ki maguknak. A szüleidnek mindenképpen szólj.
2021. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
83%
Paprika sray. Legális, beszerezhető, és ha használnod kell, sokat segít.
2021. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!