Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális, ha a netes...

Az normális, ha a netes barátnőm nem szeretne velem hívásozni, csak írni?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk típus és nehezen tudtam rávenni, hogy legyen hívás is, de most már egy hete annak hogy nem tudom rávenni mert azt mondja neki elég az írás, hívásozni nem akar. Még nem találkoztunk élőben, kb. mostra terveztük a talit, de a vírus miatt el kellett halasztanunk, szval még egy jódarabig csak az internet fog összekötni minket.
2020. márc. 30. 06:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem, hogy elég régóta ismerjük egymást, már több hónapja írogatunk napi szinten. És volt idő amikor engedte a hívásos beszélgetést is, de most egy hetek kb. nem tudom rávenni.
2020. márc. 30. 06:51
 2/74 anonim ***** válasza:
92%
Most mondom, valoszinuleg a talalkozot is folyton el fogja halasztani. Vannak ilyen emberek, akiknek eleg ha neten keresztul van baratjuk, es nem talalkoznak eloben. Egyebkent en se szeretek ugy telefonalni meg videohivasozni, h kozben mondjuk otthon van a csaladom...ugyhogy megertem.
2020. márc. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
78%
Végülis az. Van ideje összeszedni, hogy mit akar, így nem mond semmi meggondolatlant.
2020. márc. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
0%

Akkor normalis, hogy az a kifogas, hogy van ideje osszeszedni a gondolatait, ha nem akarja a valodi enjet es gondolatait megosztani.

Ugyis ki fog derulni, hogy ki o, ha egyszer talalkoztok.

Szerintem nem normalis.

Az se kifogas, hogy "nem szeretem, ha az egesz csalad hallja" neked meg nincs sajat szobad? Nincs olyan, hogy esetleg elmennek vasarolni, vagy alszanak?

2020. márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
Akkor sem akarja már, ha nincs a szobájában senki. Az a baj, hogy én meg nagyon szeretném a hívást, mert még nagyon sokáig netes kapcsolatra leszünk ítélve a távolság miatt is..
2020. márc. 30. 08:01
 6/74 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan mit értesz "hívásozni" alatt? Telefonálást vagy mást?


Ha nem találkoztál vele élőben, akkor csak ismerősöd, nem a barátnőd.

2020. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:

#2


"Most mondom, valoszinuleg a talalkozot is folyton el fogja halasztani."


Igen, ez a másik amitől félek. Amikor felhozom mindig azt mondja, szülei biztos nem fogják engedni. Kértem már nem egyszer, hogy beszéljen nekik rólam, de erre se hajlandó..

2020. márc. 30. 08:05
 8/74 A kérdező kommentje:

"Pontosan mit értesz "hívásozni" alatt? Telefonálást vagy mást?"


Csak hanghívás, nem videó. És messengeren.


"Ha nem találkoztál vele élőben, akkor csak ismerősöd, nem a barátnőd.


Ja, mert neten csak ismerős lehet valaki, igaz? De ha már találkoztunk, az mindent visz (sarcasm off). Hagyd meg magadnak légyszives a hülyeségeidet. Neten is ugyanúgy meg lehet ismerni a másik személyiségét mint élőben, és ugyanúgy bele lehet szeretni a másikba. Tapasztalatból mondom.

2020. márc. 30. 08:22
 9/74 anonim ***** válasza:
79%

valószínű csak szórakozik veled. :(

És igen, csak netes havernak kellesz.

Az meg, hogy te reménykedsz többért, az egyéni önzősége.

Voltam hasonló cipőben, nem kevés időmet szarta el így egy nő. :(

2020. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
59%
Igen, normális lehet. Nem tudhatod, milyenek a körülményei, ki hallja őt a háttérben. Tartsd tiszteletben a privát szféráját és ne sürgesd, azzal csak elveszítheted.
2020. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!