Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális, ha a netes...

Az normális, ha a netes barátnőm nem szeretne velem hívásozni, csak írni?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk típus és nehezen tudtam rávenni, hogy legyen hívás is, de most már egy hete annak hogy nem tudom rávenni mert azt mondja neki elég az írás, hívásozni nem akar. Még nem találkoztunk élőben, kb. mostra terveztük a talit, de a vírus miatt el kellett halasztanunk, szval még egy jódarabig csak az internet fog összekötni minket.
2020. márc. 30. 06:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:
Nem sokára bezöltjük, én a 25-öt ő pedig a 17-et. És igen, valószínűleg neki se engednék meg egyből a szülei hogy találkozzunk. De azzal is egyetértek hogy ez nem kifogás, de fogunk is találkozni ha lecseng végre ez a vírus, legalábbis remélem hogy tényleg akar..
2020. ápr. 1. 08:11
 42/74 anonim ***** válasza:
16 éves lány még nagyon sokat fog változni.
2020. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
Atyaég, 25 évesen ezen a szinten tartasz, hogy 16-7 éves lányokkal szerencsétlenkedsz interneten keresztül? Nincs több kérdésem, megérdemled a sorsod.
2020. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
Jaja, eloszor azt hittem h ilyen 17-18 kornyeken vagytok mindketten es ezert felenken kozeledtek, de tok szanalmas perverz undormany vagy h 25 evesen 16-17 evesekre buksz / hajtasz a neten. Irto gaz vagy. Sajat korosztalyodnal elobe gondolom semmi eselyed.
2020. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs ebben semmi szánalmas hogy fiatal lányok jönnek be,attól még nem lesz vesztes. Inkább az hogy nem érti a korosztály igényeit, nem neten fogja öket meghódítani 1 éves irkálással hanem élöben szedi fel vagy 2-3 hét után találkoznak de semmi esetre sem vár hónapokat
2020. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
A vele korabeli lányok rá se néznek erre a szerencsétlenre, csak sérült lelkivilàgú 16 éveseknél van esélye. Gusztustalan.
2020. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
Ez butaság
2020. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:

Ó hát ez sok mindent megmagyaráz. Egyrészt a lány szemszögéből: jól esik a lelkének, hogy valakinek fontos, de ha nem olyan leányzó, mint sok kortársa, akkor jó hogy parázik a találkozóról, mert valljuk be egy 25 éves férfi ember idővel nem csak ölelkezni akar, ő meg nincs felkészülve komolyabbra vagy cikinek is tarthatja magát. Másik, hogy értem miért nem akar otthon nagyon erről beszélni, mert az én szüleim se fogadták jól, mikor találkoztam egy netes ismerősömmel, bár ott nem volt szerelem, csak haverság, és ő is akkor 25 volt én meg 16 (szerencsére nem volt baltásgyilkos😁). De ahhoz, hogy belemenjenek muszáj voltam róla mesélni a szüleimnek, hogy kicsoda, micsoda, miért akarunk találkozni, hol lakik.. Stb (egy kisvárosban laktunk).

A másik, hogy inkább a saját korosztályodban keresgélj, egyrészt mert (mint itt is láthatod) ultra gáz rámenni a tinikre, másrészt ha kívülről nézed, te mit gondolnál a korodbeli haverodról, aki ugyanebben lenne?

Tudom nem te szedted fel... Stb stb egyszer csak beleszerettél, de hidd el ez egy elég mocsaras ösvény, a helyedben nem járnám. Főleg, hogy egy 16 éves fruskának 5 percenként változnak az érzelmei, meg inkább a szerelem érzésének van most beleesve és nem beléd. Sorry

2020. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
Igen a hangsúly azon van hogy egy 16 éves lány nagyon éretlen és maga se tudja hogy mit akar, hosszútávra és komolyra tervezni vagy bármit is egy ilyen korú lánnyal felejtös. Napról napra változik hogy mit érez vagy mit gondol,mégcsak most fejlödik ki a személyisége
2020. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:

Van egy haverom és állandóan panaszkodik, hogy van egy kiscsaj, akivel szintén így állnak, de csak 1 év van köztük. Reggel még minden ok, megy a szivecskézés, este meg valami hülye mondtin berág aztán vagy nem válaszol vagy terel vagy letiltja, aztán 1-2 nap és megint szivecske hegyek. Személyesen is találkoznak, de ott mintha nem is az a csaj lenne, kb hozzáérni nem lehet, de ő szerelmes. Komolyan ez hiányzik neked? Aztán itt kérdezed miért nem akar "hívásozni" (wt? nyelvújtás) mert annyira mégse szeret vagy is nem téged, hanem azt a vattacukorfelhőt amibe van. Mondta is a haverom, hogy a töke kivan a korosztályával, mert csak hülyítik egymást.

Keress egy korban illő csajt,aki tudja mit akar, vele lehet tervezni, megy 16 éves tini 3 év múlva is épp csak felnőtt, te pedig gondolom haladnál az életben.

2020. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!