Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális, ha a netes...

Az normális, ha a netes barátnőm nem szeretne velem hívásozni, csak írni?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk típus és nehezen tudtam rávenni, hogy legyen hívás is, de most már egy hete annak hogy nem tudom rávenni mert azt mondja neki elég az írás, hívásozni nem akar. Még nem találkoztunk élőben, kb. mostra terveztük a talit, de a vírus miatt el kellett halasztanunk, szval még egy jódarabig csak az internet fog összekötni minket.
2020. márc. 30. 06:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
Valamit titkol, de lehet csak szórakozik veled! Az is lehet, csak nőnek adta ki magát, úgy szórakozik. Az is lehet, hogy van barátja! Vagy együtt él valakivel. Deritsd ki mi van a háttérben! Ne hagyd magad hülyére venni! Nem mindenki annak adja ki magát, aki valójában. Lehet rajtad röhögnek a barátnőivel. :/
2020. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Légyszi írjatok még.
2020. márc. 30. 10:45
 23/74 A kérdező kommentje:

"Az is lehet, csak nőnek adta ki magát, úgy szórakozik. Az is lehet, hogy van barátja! Vagy együtt él valakivel."


Nem, ezeket teljesen kizártnak tartom. Szerintem inkább arról van szó, hogy nem szeret csak megjátsza. Jó hogy van neki valakivel írnia, mert azt mondja amúgy nincsenek barátai.. Viszont többet nem akar, mint egy netes levelező társ akiért nem kell tennie semmit. Én így látom. Csak hogy én meg többet akarok ennyi idő után mert én meg beleszerettem!

2020. márc. 30. 10:49
 24/74 anonim ***** válasza:
Én se szoktam soha hívásozni,csak írogatni bármennyire is könyörögtek érte. Mondjuk én mindig is csak unaloműzésből írogatok,ha már írogatok...
2020. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:

És ezt neki mondtad? Szerintem csak hülyít, mert jól esik a kis egojának, hogy valaki beleesett. Ha veled akar lenni, meg ölelésre stbre vágyik, akkor bizony beszélne veled élőszóban is. Felejtős ez a lány, nem akar tőled semmit. Mondtad már neki, hogy akkor lépjetek szintet? Legyen kimondva, hogy most jártok egyenlőre távkapcsolat aztán majd találkoztok? Gondolom nem, vagy ő nem akarta.

Ajánlom figyelmedbe az MTV-n futó Kamureg (Catfish) műsort. Hasonló szitu vannak, olykor évekig húzva, és a sok agyhalott 2 év után is is ugyanúgy bele van zúgva a netes barinőbe/pasiba, hogy telón nem is beszélnek, találkozni meg végképp nem akarnak, csak kifogások tengere van. Sőt van aki pénzt is küld a szerelmének.

Gondolom ilyen 14-17 évesek lehettek.

Őszintén megmondom, akkor jársz a legjobban, ha letiltod és elfelejted, mert szép szavakon kívül semmit se fog adni, neked az időd és az érzelmeid veszi el.

2020. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:

# 24


Ha csak unaloműzésből írogatsz és nem azért mert szereted is az illetőt, akkor ez érthető. Igen így megérteném, most azt akarom hogy mondja ki hogy nem szeret. És bármennyire is fog fájni, én akkor túllépek rajta.


# 25


Igen én is ettől félek, hogy ez a helyzet áll fenn velünk is.


"Mondtad már neki, hogy akkor lépjetek szintet? Legyen kimondva, hogy most jártok egyenlőre távkapcsolat aztán majd találkoztok? Gondolom nem, vagy ő nem akarta."


Én nem gondoltam hogy ennek annyira van jelentősége hogy minek nevezzük, mert ezt érzi magától is az ember.. de egyszer kérdeztem tőle hogy szeret és akkor leírtam én is és ő is hogy nem csak barátként. Aztán mondtam neki olyat is hogy nem szeretném ha másik fiúval írogatna úgy mint velem hogy aztán elhagyjon érte.. és leírtam én is hogy én sem tennék ilyet, és hogy gondolom neki is rosszul esne. Azt is mondtam neki, hogy én nem csak a barátja akarok lenni. Nem baratként szeretem, nem barátként akarom. És nem tiltakozott ezek ellen egyszer sem. Tehát konkrétan nem mondtuk ki hogy járunk, mert azt hittem felesleges, hiszen úgyis érezzük mit akarunk. A probléma az, hogy kezdem azt hinni hogy ő nem így érez..

2020. márc. 30. 11:19
 27/74 anonim ***** válasza:

Eppen ez az, hogy irni barmit lehet.

Meg mondani is barmit lehet, de ott azert latod/hallod az illetot, hallod a hangjat, valamivel tobbet lehet erzekelni a koztetek levo kapcsolatbol.


Fel ev utan kiakadt, hogy netes baratnonek nevezted? Abszolut nem normalis dolog. Ird meg neki, hogy neked ennel tobb kell 6 honap utan, az ertheto, hogy talalkozni most nem tudtok, de az nem, hogy nem hajlando veled beszelni.

Ha ezt nem erti meg, akkor hagynam a pba, mert ennek igy nem sok ertelme van.

2020. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megerősítettetek! Igen, szerintem is az lesz a legjobb megoldás hogy hagyom a p*csába. Most kérdeztem hogy akar-e még találkozni. Azt mondta rá, hogy nem tudja. Nem tudom sírjak-e vagy nevessek kínomban..
2020. márc. 30. 11:44
 29/74 A kérdező kommentje:
Pedig én annyira megbíztam benne.. olyan megbízhatónak tűnt.
2020. márc. 30. 11:44
 30/74 anonim ***** válasza:
Mar a hisztid elott leirtuk h palira vesz. Nem is ertem, min csodalkozol.
2020. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!