Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális, ha a netes...

Az normális, ha a netes barátnőm nem szeretne velem hívásozni, csak írni?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk típus és nehezen tudtam rávenni, hogy legyen hívás is, de most már egy hete annak hogy nem tudom rávenni mert azt mondja neki elég az írás, hívásozni nem akar. Még nem találkoztunk élőben, kb. mostra terveztük a talit, de a vírus miatt el kellett halasztanunk, szval még egy jódarabig csak az internet fog összekötni minket.
2020. márc. 30. 06:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
35%

Lehet h ronda, v nem akarja h tudjanak rolad. Viszont tuti h o csaj, te meg srac, es nyomulsz mint az allat, o meg le sem szr, csak imponal neki h vkinek bejon. Inkabb keress normalis tarsasagot v verd ki magad, ne ilyen kis szutyokra pazarold az idodet.

Szivesen.

2020. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
49%
Probáld meg,egy lány hülyére vett így engem,hátha több szerencséd lesz
2020. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 A kérdező kommentje:

#11


Baromi nagy nyomulás tényleg, hogy közel fél évnyi mindennapos írogatás után az ember szeretne hívásos beszélgetést is.. meg találkozni.

2020. márc. 30. 08:56
 14/74 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kéne barátnőnek nevezni.
2020. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
100%
Én se szoktam telefonálni, amikor nőnek adom ki magam.
2020. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
Nem volt kellemes neki a beszélgetés, azért zárja le ezt a kommunikációs formát. Valami zavarta benne. Valami kínos volt neki a veled való beszélgetésben. Ez lehet pusztán a stílusod is.
2020. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
Lehet rajtad kívül másik 3 sráccal is beszélget, aztán írásban könnyebb számontartani kivel mit beszélt, mint szóban. Persze, ha rákérdeznél úgyis tagadná.
2020. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor megmondanátok mi az úristennek kéne nevezzem azt, amikor azt momdja szeret és nem is csak barátként, mert ezt is megkérdeztem egyszer, és szíveket küldözget nekem minden álldott nap? Meg hogy szeretné ha ölelgetném. Hm?


Egyébként megmutattam neki ezt a kérdést és a válaszokat is, és hát természetesen ő is azon volt kiakadva, hogy netes barátnőmnek mertem őt nevezni.. hát persze.. ez a lényeg. Az ne zavarjon senkit, hogy a kérdés kqra nem arról szól, mit minek lehet nevezni, hanem hogy NORMÁLIS DOLOG-E EZ? Hogy fél évnyi írogatás után nem hívhatom fel! Azt mondta ha járnánk akkor engedné, de így nem. Szerintetek mit tegyek most?

2020. márc. 30. 10:12
 19/74 A kérdező kommentje:
Légyszi írjátok le mit gondoltok, mert nagyon kíváncsi vagyok én látom-e rosszul.
2020. márc. 30. 10:32
 20/74 anonim ***** válasza:
Nem normális, és igen ebböl nem lesz több mint netes barátnö
2020. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!