Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális, ha a netes...

Az normális, ha a netes barátnőm nem szeretne velem hívásozni, csak írni?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk típus és nehezen tudtam rávenni, hogy legyen hívás is, de most már egy hete annak hogy nem tudom rávenni mert azt mondja neki elég az írás, hívásozni nem akar. Még nem találkoztunk élőben, kb. mostra terveztük a talit, de a vírus miatt el kellett halasztanunk, szval még egy jódarabig csak az internet fog összekötni minket.
2020. márc. 30. 06:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 A kérdező kommentje:

"Mar a hisztid elott leirtuk h palira vesz. Nem is ertem, min csodalkozol."


Igen, ez csak őmiatta volt hogy meg kellett kérdeznem újra. Mert ő azt mondta csak azért mondjátok ezt nem normális dolognak, mert a barátnő dolgot értettétek félre.


Az a baj, hogy az ember ilyenkor hajlamos az érzelmeire hagyatkozni, és nem lát tisztán, objektíven. Nem olyan egyszerű ez, mert ilyenkor bátmit elhinne az ember, csak ne kelljen szembesülni a valósággal. De köszönöm hogy megerősítettetek! Sokszor még ő volt felhaborodva, hogy én nem hiszem el neki hogy ő szeret.. De így már nem fogja tudni ezt a szememre vetni, mintha ez jogtalan vagy indokolatlan volna. Ma megbeszélem ezeket vele utoljára, aztán döntök. És ha nem változtat a hozzáállásán, én nem fogom vele ezt tovább folytatni.

2020. márc. 30. 12:17
 32/74 anonim ***** válasza:
Megmondom mi lesz: par nap fasirt, aztan te el is felejted h mi vt a gebasz, mert kuld neked 2 sor jelentektelen uzit, te meg orulni fogsz h visszaulhetsz a langyos fosba, mert az meg mindig kenyelmesebb szamodra, mint a sarkadra allni es elkuldeni a hasztalan kis ribit a fenebe.
2020. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:

#32


Nem r*b*nc.. még nem is volt párkapcsolata soha sem. Ő mindenkivel így viselkedik, nehéz hozzá közel kerülni.. És nem tudod átérezni a helyzetemet, hogy mennyire rossz ez most nekem. Nem a semmiért szerettem meg, nagyon sokat írtunk idáig. Naponta 2-3 órát is vagy mégtöbbet. A hívásba is benne volt sokáig, de most hirtelen az egész elromlott. Mintha egy rémálom lenne komolyan..

2020. márc. 30. 13:42
 34/74 anonim ***** válasza:
90%

Tisztázzuk: írásban NEM lehet beleszeretni senkibe. Lehet kedvelni a személyiségét, de ennyi.

Egyébként el kell, hogy keserítselek, én is csináltam már hasonlót, mint ez a lány. Írogattunk, mert unatkoztam, hívás sose volt, mert annyira azért nem érdekelt. Elôbb utóbb “””belém szeretett”””” én meg ráhagytam, hogy jól van én is. Itt is mentek a “jaj de jó lenne ha megölelgetnél”, holott abszolút nem akartam ilyesmit. De csak addig húztam a dolgot, amíg unatkoztam, aztán letiltottam, miután túl zavaró volt.

Sajnálom, csak azért írtam ezt le, hogy tudd, vannak ilyenek. Rólam is azt gondolta szegény, hogy én sose csinálnék ilyet, mert nem olyan vagyok, aztán látod, mégis. Tanulj ezekbôl.

2020. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 A kérdező kommentje:

#34


"Tisztázzuk: írásban NEM lehet beleszeretni senkibe."


Na ezt viszont nagy baromság, mert egyrészt a saját bőrömön tapasztalom hogy nem igaz, ugyanis én nagyon beleszerettem érzem magamon! Másrészt nem egy ismerősömmel is megtörtént ugyanez, hogy szerelmes lett olyan emberbe, akivel soha nem is találkozott. Van egy lány ismerősőm, aki a lelkét kisírta, fél évig szenvedett amikor a csávóról akit szeretett, végül elhagyta egy másik lányért. Pedig ők sem találkoztak élőben sose. Aztán itt gyk-n is leveleztem olyan emberrel, aki szintén netem szeretett meg egy lányt, és ő is nagyon hasonló cipőben jár most vele mint én ezzel a lánnyal. Nem tudnak egyről a kettőre jutni.


Szóval ne állíts hülyeségeket légyszives! Mégis miért ne lehetne, gondolkozzunk már? Neten is ugyanúgy meg tudod ismerni a másik személyiségét mint élőben. És egy normális embernek a személyiség a fontosabb, de persze képeket is láthatsz róla..

2020. márc. 30. 14:28
 36/74 anonim ***** válasza:

Kérdező pedig szerintem az előző válaszoló csak segíteni akart, mert nem ismered hogy milyen természetű a női nem, sokkal kegyetlenebbek tudnak lenni mint a férfiak, ennek a lánynak valószinűleg csak unalomüző vagy erre hivta fel a figyelmedet, mert ő is ilyeneke csinált más férfiakkal és bizony rengeteg lány ilyen, csak szórakoznak a férfiakkal, főleg interneten jellemző ez.


Ha mondjuk 1 hónap után nincs találkozó akkor felejtős a dolog. 99% hogy soha semmi nem lesz, ráadásul a találkozás döntő, mert hiába tetszik valaki nem tudod kijelenteni amig nem látod hogy élőben milyen, hogy beszél , mimika stb

2020. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
A helyedben én már rég lezártam volna ezzel a lánnyal és nem várnék a csodára. Főleg ha látod,hogy egyre több a kifogás...ha nagyon akarna már találkoztatok volna ennyi. De úgy látja a lány,hogy veled jól lehet szórakozni írogatásban,így van mivel elütnie az unalmát.
2020. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
#34 kérdezô, segítô szándékkal írtam. Ha majd egyszer szerelmes leszel IGAZÁN, akkor rájössz, hogy ez a neten nem alakul ki. Szimpátia, kedvelés maximum. Egyébként nem ez volt a mondandóm lényege, hanem az, hogy palira vagy véve, mert engeded, mert lúzerkedsz, ahelyett hogy férfiasan cselekednél. Már rég meg kellett volna vele szakítani a dolgot, de te hagytad magad, mert más lehetôséged gondolom nincsen. De neki sem kellesz.
2020. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:

Tegnap kibékültünk, bár rosszul esett neki hogy itt így kibeszéltük ezt, ő is olvasta a válaszokat. Azt írta nagyon szeret velem írni, nem csak unaloműzésből. De ez tényleg érzem hogy így van mert sokszor még álmosan is elírogatunk este 11 vagy akár éjfélig is. És abba is belement, hogy fel is hívhatom néha. A találkozást viszont nehezebb lesz lesz elérni nála úgy érzem. Egyszerűen nem akar beszélni rólam szüleinek, fél vagy nem tudom miért.. Van egy hely ahova elengedik, egy ilyen fesztivál/rendezvény szerűség, amit negyedévente megrendeznek, és ott beszéltük meg hogy találkozunk, de ez a koronavírus miatt offos lett ugye... De ő mindenáron ehhez akarja kötni a találkozást, szval most azt mondja hogy majd nyáron. Ezt még megbeszélem vele hogy nem jó ez így hogy ehhez köti.


Én értem hogy segíteni akartok, de az tény hogy nem igaz hogy neten nem lehet szerelmes az ember.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


2. oldalon konkrétan minden egyes válaszoló megerősíti hogy lehet, és többjük részletesen kifejtett válaszokkal. Aki azt momdja nem lehet, az olvassa el a 12; 13 vagy a 20-as válaszokat!

2020. márc. 31. 07:12
 40/74 anonim ***** válasza:

Lehet szerelmesnek lenni. Viszont amikor én is ilyen szerelembe estem, akkor minden porcikám azt kívánta, hogy a másikkal legyek, sőt még a szüleimmel is összebalhéztam, de megoldottuk a találkozót.

Még mindig nem írtad hány évesek vagytok, se hogy mekkora távolságra is laktok. Mert amikor én így voltam szerelmes a srác 250 km-re lakott tőlem, de csak összehoztuk a találkozót, akkor 16 voltam. Nem volt okosteló, csak számítógépen MSN messengeren beszélgettünk sokszor naphosszat.


Kitartok azon álláspontom mellett, hogy nem gondolja komolyan. Írni bármit lehet, te meg legyél okosabb gyerek és ne olvadj el pár 😍😘😏❤️🖇️-tól.

2020. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!