Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális, ha a netes...

Az normális, ha a netes barátnőm nem szeretne velem hívásozni, csak írni?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk típus és nehezen tudtam rávenni, hogy legyen hívás is, de most már egy hete annak hogy nem tudom rávenni mert azt mondja neki elég az írás, hívásozni nem akar. Még nem találkoztunk élőben, kb. mostra terveztük a talit, de a vírus miatt el kellett halasztanunk, szval még egy jódarabig csak az internet fog összekötni minket.
2020. márc. 30. 06:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
Szia. Mi a helyzet már?
2021. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:

Hello mindenki, már nyílván senkisem foglalkzik ezzel, de én még csak most olvastam...

Annyira rühellem az ilyen kis beteg elméjü önző embereket mint a kérdező.

Nála tapasztaltabbak próbálnak neki segíteni, tanácsokat adni, erre még ő oktat ki mindenkit. Szóval kérdezem én, akkor mi a f*sznak kérdezted meg, ha úgyis csak azt akarod hallani amit te szeretnél?

Figyelj elmondon mivan. Te egy elmebajos ember vagy, aki pedofil, mivel egy kiskorut zaklatsz (nyílván ha szereted rejszolsz is rá)

Szóval ne itt ki oktasd az embereket, hanem nyomás dokihoz kezeltetni magad, mert amit csinálsz az nem normális barátom. SZÁNALMAS VAGY.

2021. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
Lefogadom h nem lett semmi a dologbol
2021. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim válasza:

Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni az előző 73 kommentet, roppant izgalmas és szórakoztató élményt nyújtott számomra, aki azt akarta megtudni a Google-től, hogy mit jelent a “hívásozás”.


Mindenesetre szeretném felhívni a kedves kérdező figyelmét arra, hogy így még 3 év távlatából is izgatottan várjuk a fejleményeket!

Azóta a vírushelyzet véget ért, sikerült találkozni azon a rendezvényen amit negyedévente szerveznek?

Esetleg más helyen és időben összejött a találkozó?

A kishölgy szülei megbékéltek a nagy korkülönbséggel?

Azóta is boldogan és felhőtlenül működik a nehézkesen induló kapcsolat, mint ahogy a sok-sok pozitív példaként felhozott szituációkban is?


Remélem eljut ez hozzád és beavatsz minket ebbe a túl régóta nyitva hagyott történetbe! Mindenki nevében köszönöm előre is!


UI.: Sok sikert a hölgynek (már-már érett nőnek) az érettségihez! Ha jól sejtem talán ma írják a törit… Egy kalappal!!

2023. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!