Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális, ha a netes...

Az normális, ha a netes barátnőm nem szeretne velem hívásozni, csak írni?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk típus és nehezen tudtam rávenni, hogy legyen hívás is, de most már egy hete annak hogy nem tudom rávenni mert azt mondja neki elég az írás, hívásozni nem akar. Még nem találkoztunk élőben, kb. mostra terveztük a talit, de a vírus miatt el kellett halasztanunk, szval még egy jódarabig csak az internet fog összekötni minket.
2020. márc. 30. 06:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként én nem a lány érettségét vontam kétségbe, hanem a tiédet.
2020. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 A kérdező kommentje:

"Egy felnôtt ember mellett semmi keresnivalója egy épp csak gimis lánynak."


Miért? Mert nem indokoltad meg semmivel. Láttam már több ilyen jól működő kapcsolatot, ahol boldogok voltak egymással. Sőt, ha olvastad a kommenteket, itt is volt aki írta hogy ő is ismer ilyen példákat. Nagyon sok példaval lehetne cáfolni amit írsz.


Csak személyeskeds és sértegetőzől, ennyi amit képviselsz, érvek meg nulla. Na ez ám a magas agyi szint! :D Azt hiszem, én normálisan megindkkoltam, hogy miért baromság amiket írkálsz. Konkrétan semmit nem cáfoltál ezekből, csak személyeskedsz. De továbbra is várom a választ, miért ne működhetne jól egy 25 és egy 17 éves közötti párkapcsolat!

2020. ápr. 1. 17:04
 63/74 A kérdező kommentje:

"Egyébként én nem a lány érettségét vontam kétségbe, hanem a tiédet"


Na ne mondjad már.. Egy korábbi válaszodban még lelki sérültnek nevezted. Nagyon hiteles ember lehetsz..

2020. ápr. 1. 17:15
 64/74 anonim ***** válasza:
53%
😂😂😂nem érti. Engedd el barátom.
2020. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:

"Más veled egykorú már legalább 10 éve nem ott tart, hogy netes barátnô, meg jaj találkozzunk-e... nevetséges."


Mégis mi benne a nevetséges, erre is érdekelne a válaszod. Én mindig is jobban szerettem neten ismerkedni, mint élőben. Szerintem sokkal jobb, amikor valaki előszőr megismeri a másik személyiségét, és csak azután találkoznak. Rengeteg időt spórolsz meg vele, mert így sokkal hamarabb és otthonról is kiszűrheted azokat a személyeket, akikkel időpocsékolás lenne előben ismerkedned. Vannak még egyéb előnyei is, pl hogy sokkal több embert elérhetsz, stb..

2020. ápr. 2. 10:04
 66/74 anonim ***** válasza:

Ezzel csak akkor van gond, ha a másik nem akar találkozni veled hosszas beszélgetések és kölcsönös szimpátia után sem. Mondjuk az se mindegy, hogy milyen régóta beszéltek, mert 2-3 hónap még érthető, de 8-10-12 hónap után már lehet gyanús kortól függetlenül. Illetve a net másik végén azt ír és mond a másik amit akar. Megbízhatsz benne csont nélkül, de kezelheted fenntartásokkal is,ez tőled függ. Aztán idővel beigazolódik, hogy mi a kamu és mi nem. Kérdés, hogy mennyi időt, érzelmet és energiát szánsz a dologba. Ha kicsit szkeptikus vagy, akkor nem ér akkora csalódás, ha bérleteszel mindet, akkor padlóra is küldhet. Viszont előbbi esetben pozitívan is csalódhatsz. Újfent mondom, az előbbiek általánosságra vonatkoznak.

Itt a konkrét esetben a leányzó joggal tart a szüleitől, meg a találkozótól, mert őszintén szólva féltik és hát kezdetnek nem egy jóval idősebb férfit képzelnek mellé, főleg hogy nem is nagyon fiúzott, szóval naiv lehet ilyen téren.

Mondjuk ha egy környéken laktok könnyebb összehozni. Viszont azt is vedd figyelembe, hogy lehet a cseten nagylány, de személyesen lehet beijed a helyzettől. Ezért is kell ehhez egy bizonyos érettség az ő részéről is, hogy kezelni tudja a helyzetet.

2020. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 A kérdező kommentje:

#66

Végre egy normális válasz! Igen, igazad van.. Akar találkozni, csak inkább szülei miatt tart dologtól. Megbeszéltem vele ezt is. De majd valahogy megoldjuk, hogy találkozzunk, csak ez a vírus is most rendesen bekavart. Ha nincs ez a Koronavírus, akkor már most tudtunk volna, mert azon a rendezvényen akartunk amit lemondtak. Elég messze lakik tőlem, ez is probléma kicsit, de ez leküzdhető lenne, inkább szülei a nagyobb gond.


". Mondjuk az se mindegy, hogy milyen régóta beszéltek, mert 2-3 hónap még érthető, de 8-10-12 hónap után már lehet gyanús kortól függetlenül."


Igazából 5 hónapja írunk úgy hogy rendszeresen, minden nap és órákat. Előtte ritkábban írogattunk meg nem ennyit, de aztán fokozatosan ez lett belőle, hogy egyre többet. A találkozót is olyan 3 hónapja hoztam fel csak, addig nem volt szó ilyesmiről. De ahogy mondtam, igazából már most lehetett volna ha a vírus nem szól közbe.. De így most nyárra tetvezzük.


"Ha kicsit szkeptikus vagy, akkor nem ér akkora csalódás, ha bérleteszel mindet, akkor padlóra is küldhet. Viszont előbbi esetben pozitívan is csalódhatsz."


Mindenhogy padlóra fog küldeni, ha balul sül el a dolog mivel már eléggé beleszerettem. Én ilyenkor nem tudom megcsinálni azt hogy nem veszem komolyan ezt az egészet.. vagy azt hogy közben más lányokkal is elkezdek ismerkedni hogy oké ha vele nem jön össze, akkor majd randizom mással. Nevezhettek emiatt gyengének vagy éretlenne, lasz**om.. Én ilyen vagyok.

2020. ápr. 3. 09:53
 68/74 A kérdező kommentje:

"Viszont azt is vedd figyelembe, hogy lehet a cseten nagylány, de személyesen lehet beijed a helyzettől. Ezért is kell ehhez egy bizonyos érettség az ő részéről is, hogy kezelni tudja a helyzetet."


Igen, még először így neten is eléggé félénk volt. Hívásba is először ezért nem akart belemenni, szval valószínű élőben is kell idő mire meg tud majd nyílni és kezelni tudja a dolgot. Ezzel tisztában vagyok.

2020. ápr. 3. 10:00
 69/74 anonim ***** válasza:
Egy normalis kapcsolat/szerelem nem ennyire bonyolult.
2020. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 A kérdező kommentje:
Majd idővel megoldódik..
2020. ápr. 3. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!