Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más sem tud jóllakni a mekis...

Más sem tud jóllakni a mekis kajátol?

Figyelt kérdés
Én betolok 10 sajutbureszt és még mindig éhes vagyok, de nagyon fáj a hasam. Az itthoni hamburgerből 2 is sok.

dec. 11. 21:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én jól tudok. Igaz csak akkor eszek ott (és általában 3 szendvicset) amikor kompenzálom a nagyon alacsony kalóriabevitelemet ami előrte hetekig tart. Akkor bizony beszalad ilyen 2000 kalória egy étkezésre. De akkor szoktam csak amikor már nagyon fáradt vagyok mindennap és érzem a normális mennyiségű étel hiányát.
dec. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%
Jól nem lehet tőle lakni a zsömle is felfújt műanyag.Max a husival laksz jól.
dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer kipróbáltam mi kell ahhoz, hogy tényleg degeszre egyem magam ott. A vége 4 Big Mac, és 4 dupla McRoyal lett. Viszonyításképp, ha ezeknek az itthon készített verzióját eszem, akkor összesen 3 is elég ugyanahhoz az eredményhez, pedig nagyon hasonló méretű és arányú burgereket készítek. És mint írtam, itt már nem a jóllakottságig mentem, hanem ténylegesen a rosszullét előkapujáig.
dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a mekis kaját, jól is lakok vele, viszont sokkal hamarabb éhezek meg, mint ha mondjuk rántott húsból kajálok be.
dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A fehér lisztes termékek hamar emelik a cukrot, hamar visszaejtik, és rövid idő után újra éhes lesz. Ez nem csak a hamburgerzsemlékre, bucikra igaz, hanem mindenre, ami ebből készül.

Hogy akinek a saját, otthonija miért nem így viselkedik? Alighanem csak öncsalás, mint olyan sokszor, a bezzeg anyám, nagyanyám, én, régen stb. dolgoknál. Ha saját magad készíted a péksüteményt 3 összetevőből, vagy bolti/éttermi 863 összetevőből, az mindegy a gyors ürülés szempontjából.

dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem csak önbecsapás, tekintve, hogy kettőnél többet tényleg nem bírok megenni. Akkor már fullon vagyok és rosszul lennék ha többet ennék.

De ha a magas GIhez van köze, lehet hogy kevésbé feldolgozottak az itthoni ételek.

dec. 12. 13:06
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Évente párszor járok, de egy dupla sajtburger - kis krumpli kombóval jól lakok, pedig csak vizet iszok mellé mert utálom az üdítőket. Ha nagyon éhes vagyok, akkor a Big mac + közepes krumpli is lecsúszik, de nálam ez a max ami belém fér. Utána 5-5 óráig nem szoktam éhes lenni.
dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
29%

Persze, hogy nem laksz jól azzal a vacakkal, amit kajának nevezel.


A házi hambiknál nincs is jobb és laktatóbb.


Merülj el bennük és még a készítése is élvezetes.


+tudsz magadnak előre gyártani, lefagyasztva tartani. Frissen kisütöd és állati.

dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!