Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ehetnék suliban ha nem...

Mit ehetnék suliban ha nem vagyok gazdag?

Figyelt kérdés

Sok ember eszi körülöttem napiszinten az 500 forintos szendvicseket és salátákat és valami jó kis drága bolti üdítőt, gyümölcslevet isznak hozzá. Nekem ennyi pénzem nincs, de szeretnék egészségesebben étkezni. Mit ehetnék azon kívül, hogy szendvics/semmi? :D A házi szendvicsnek a gondoltatától is rosszul vagyok, annyi éve eszem az ugyanolyannak tűnő szendvicseket.

Kicsit kisebbségi komplexusom is van már tőle, hogy előszedek valami olcsó péksütit (utálom azt a szénhidrátos utóízét) meg egy szendvicset, egyedül arra vagyok büszke, hogy gyümölcsöt eszek napi szinten. Körülöttem meg mindenki házi kajákat eszik, húst, salátát, vagy büféből vesz valamit, ami szintén elég drága, csak hogy lehúzzanak minket. :D Egyek kevesebbet?

Nincs saját keresetem sajnos.



2019. jan. 30. 19:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
otthon is készíthetsz extrának tűnő dolgokat, pl club szendvics, tortilla, pupusas, quiche, palacsinta (akár sós töltelékkel is), amerikai palacsinta, banános "palacsinta" (ez semmi más, csak banán és tojás), zöldségek joghurttal (felcsíkozott uborka, répa, karalábé, stb), hideg húsféle (csmell, fasírt) mondjuk tzatzikivel... szerintem végtelen lehetőség van arra, hogy otthonról jó kajét vigyél akár előző napi maradékból felturbózva vagy reggel gyorsan elkészítve.
2019. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Fantázia és gyakorlat kérdése az egész. Én nem érezném rosszul magam attól, hogy otthonról hozott uzsit eszek. Ha ügyes vagy sokkal finomabbat tudsz magadnak készíteni mint az a ki tudja miből csinált jó kinézetű drága vacakok. Üdítőnek a citromos vizet én is nagyon szeretem. Jobb mint az édes izék merz attól egésznap cukorban ázik a szád és rontja a fogaidat
2019. febr. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!