Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A felháborodást jogosnak...

A felháborodást jogosnak tartanátok, vagy lexarnátok?

Figyelt kérdés

Volt egy pékség üzlet most hajnalban. Nyitás csak 1 óra múlva lett volna de nyitva volt az ajtó és noha azzal a szándékkal mentem oda, hogy előlegezzen meg egy szendvicset nekem persze kifizetve, de ami jött.. Nah az meglepett.


Épp csak köszöntem, szokásomhoz híven minimálisan meghaholtam és a köszönés végét sem várta meg, de már mondta "jaj menjen innen, hagyon engem, sietek, nem érek rá" és konkrét elhajtott a pecsába.

Mondom neki, "hát nem azért, de minden vendégével ilyen bunkó? Egy köszönést talán mindenki megérdemel" de egyszerüen ignorált.


Annyira felháborított, hogy válaszotok függvényében lehúzom a Googlen a pékséget ha egyetértetek velem.


Köszönöm válaszotok.



2021. aug. 27. 06:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
:D
2021. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
98%

Ha az igazságot írod a Google értékelésben, ahogy itt is tetted, akkor csak magadból fogsz hülyét csinálni, csak ott már névvel.


Mellesleg a pénztárgép a NAV-hoz van bekötve, ha nyitás előtt, vagy zárás után árusít, akkor megbüntetik, ha blokk nélkül adja, akkor úgyszintén.

Honnan kellett volna tudnia, hogy nem egy NAV-os próbavásárló vagy?

A köszönés?

Nyilván tud köszönni, csak teljesen jogosan, ideges lett.

2021. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
Magyarországon luxus köszönés .ezért az eladó volt az udvariatlan,viszont te sem voltál normális hogy 1 órával nyitás előtt oda mész .
2021. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%
neked lesz rosszabb mivel nem jogos a felháborodásod...nyitás előtt nincs kiszolgálás sehol!
2021. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
miért van olyan érzésem hogy kamu troll ez?
2021. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
96%

#15

Nem kamu, csak simán beteg, aki szerencsétlen eladókon élheti ki magát bűntetlenül.

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerbolt..

2021. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
5%

te se vagy semmi, de azon ne lepődj meg, ha egy eladó nem köszön vagy bunkó – ebben az országban.

Nagy részük alacsony végzettségű, nem túl eszes ember, nem véletlen, h eladóként dolgoznak

2021. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17 mert aki eladó szeretne lenni az már csak buta tanulatlan ember lehet ugye? Valószínűleg nem azért dolgozik ott mert szeretett volna az lenni 🙄
2021. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!