Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A cseresznyében lévő kukac...

Ignis Subdialis kérdése:

A cseresznyében lévő kukac cseresznyeízű?

Figyelt kérdés
Cseresznyeszezon van és egyik kedvenc gyümölcsöm a cseresznye. Viszont nem akarok élelmiszert pazarolni, meg amúgy is roppant drága mostanában, úgyhogy nem dobnék ki minden kukacgyanús cseresznyét. Persze bizonyára már több kukacot megettem úgy, hogy nem is tudtam róla, de azért még mindig van bennem egy kis félsz, hogy egyszer megkóstolok egy kukacízű kukacot, bármilyen is legyen a tipikus kukacíz, a lényeg hogy ha eltér a cseresznyétől, azért nem lenne túl jó érzés.

2020. jún. 19. 21:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10 És akkor hogyan kapnék használható választ a kérdésemre szerinted? 10+ év alatt 3000+ választ írtam már az oldalon, mégsem gyanakszom a kérdezőkre, hanem igyekszem feltételezések nélkül a feltett kérdésre válaszolni. De azon mindig megrökönyödöm, hogy sokaknak ez mennyire nem megy, ehelyett bulvárlap oknyomozó riporterét megszégyenítve magyaráznak bele kérdésekbe ártó vagy megtévesztő szándékot, ugratást stb.

#7 De ha az az egy példány mástól nyerte az ízét és addig megettél száz kukacosat anélkül, hogy észrevetted volna?

2020. jún. 20. 03:31
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a cseresznye lesz kukacízű :)
2020. jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha sok cseresznyét eszel, neked is cseresznyeízed lesz? Véletlenül sem hús ugye? Ilyen logika mentén a szarvasmarhának meg fű íze van ugye? A kukacnak kukac íze van, de olyan kicsi, hogy nem lehet érezni. Ha egy nagyobb példányt ennél, akkor éreznéd a különbséget.
2020. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az a kukac, ami cseresznyében van, olyan pici, hogy nincs íze. Legalábbis az emberi száj számára nem értelmezhető. Ahhoz, hogy ízt érezzünk, a nyelvünk és a szánk különböző részeivel kell érintkeznie az ételnek. Viszont ez a kukac olyan apró, hogy szerintem a szánk nem érezné. Plusz a cseresznye elnyomja az ízét, állagàt is.

Az már más kérdés, hogyha a cseresznye eleve romlott, régóta benne van a kukac, akkor rossz íze van, de akkor sem a kukac miatt, hanem mert rossz a cseresznye.

2020. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
De am nincsen a szavazásban az, hogy a kukacnak nincs íze a cseriben! Pedig az lenne a megfelelő választás.
2020. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
És én egyszer ettem egy nagy tál cserit és a végén az utsó tízben MINDEGYIKBEN!! ÉS megettem! És nem haltam bele! Csak egy kis fehérje ;)
2020. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!