Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol? Milyen hasznos dologra...

Avada0 kérdése:

Hol? Milyen hasznos dologra tudom költeni a Szépkártya Vendéglátás zsebét? Emberek emlegették, hogy élelmiszert is lehet venni húsboltban, Coopban. Az étterem (túlárazott táplálkozás), meg a gyorsétel nekem nem az.

Figyelt kérdés

Érdekelnének, milyen üzletek, üzletláncokban tudok vele vásárolni, ha lehet egyáltalán. Leginkább élelmiszerre gondolok, amit úgy hallottam lehet. (Eddig nem volt szép kártyám úgyhogy nem tudok semmit.)


Van erről valami nagy lista?



2020. szept. 4. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Coopban lehet élelmiszerre, kajára már szinte majdnem mindegyik étteremben, és gyors éttermekben is.
2020. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felénk szinte az összes hentesboltban elfogadják, én ott szoktam elkölteni. De van elfogadóhely kereső is, góglizz rá.
2020. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a Reál-pontban is elfogadják.
2020. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!