Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Észrevettétek, hogy romlott a...

Észrevettétek, hogy romlott a Milka csoki minősége nagy mértékben?

Figyelt kérdés
Tegnap vásároltam az egyik áruházban egy Milka karácsonyi válogatást, kördobozos (karácsonyi box). Ma megkóstoltam és majdnem kiköptem olyan ízelten silány volt. Meg se közelítette a régen megszokott ízt. Észrevettem, hogy bolgárul is van rajta leírás. Szándékosan rontják el az ízét és spórolják ki a minőségi öszetevőket mert a “balkánra” készül? És miért vagyunk egy kalap alá véve Bulgáriával? Szerintem ez felháborító! Nem tudná Magyarország megfizetni a jobb minőségű (német, svájci) Milkát?

2020. nov. 23. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen , régen ,évekkel ezelőtt a kedvenc csokim volt nekem is,most meg már egy agyoncukrozott ócska akármi . És régóta nem titok,hogy rosszabb minőséget hoznak ide sok élelmiszerből .
2020. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

hosszú évek óta nem veszek milkát.... kocsikenőcs minőség!

Nekem már az eredeti svájci sem ízlik.


Annyival finomabbak a magas kakaótartalmú "szárazabb" csokik - amik abszolút megfizethetőek! A sajátmárkás csokik is nagyon finomak (aldi-lidl) ezekből a 65-75-stb. % kakaótartalmú csokikból.

2020. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Igen, és sajnos nem csak a milkával, de sok más nassolnivalóval jártam így, mondjuk én bolgár helyett főleg lengyel leírást találok a csomagolásokon.
2020. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]



MInőségi csoki, és fairtrade.

2020. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos :(
2020. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen a lengyel feliratot már megszoktam, de most bolgár feliratot látok legfelül és a minősége még rosszabb, mint a lengyel feliratúaknak! Ezek szerint még van lejjebb.... De Magyarország miért ebből a rosszból kap mindig?

Itt a kép linkje, lefényképeztem a leírást:

[link]

2020. nov. 23. 16:44
 7/16 anonim válasza:
100%

Lmondom, hogy én svájcban vettem utoljára milkát. Hát ott sem voltam tőle eldőlve.

Nem vagyok egy édes szájú, de ha csokit veszek, akkor a milka az utolsó amiért pénzt adok.

Ahogy fentebb írták, a Lidl saját márkas csokiai se rosszak, de a Tibi, és a Boci se rosz.

2020. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vettem észre, szerintem még mindig marha jó.
2020. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor imádtam a Milkát, amikor "az átkosban" még az régi NSZK-s rokonok hozták, kb. 80-as évek végéig.

Utána örültem (rendszerváltás után), hogy itthon is lehet kapni. De egyre rosszabb. Lényegében egy túlédesített szar, szabályosan csípi a torkomat, amikor eszem.

(Amúgy barátnőm férje csokiüzemben dolgozik, és ő mondta, hogy a kakaóvaj minősége az, ami rengeteget jelent, hogy milyen lesz a végeredmény. Akkor valószínű ez az, amiből a gyengébb minőség kerül bele.)

2020. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Kelet-Közép Európában Szlovákiai Pozsonyban gyártott s a Lengyelországi Poznanban gyártott csokit árulnak, sajnos ez nem Bludenzi Osztrák minőség, EU-ban másodrendűek vagyunk.
2020. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!